Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Boldog szülinapot az ünnepelteknek részünkről is. :lol:

Itt nem volt köd!! Viszont ma reggel mamám kertjében egy rakás hóvirágot találtam. :( Úgyhogy kijelenthetem,hogy a tavasz próbál jönni. Ja és a tulipánhagymáim is a kis fagyisdobozkákban hajtanak kifelé. Szóval kezdem optimistán látni a világot. VAgyis hamarosan itt a jóidő és már csak kb 2 hónap és karcsúsodok vagy 10 kilót. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Igenis, bazinagy volt itt a köd!!!! :lol: És icipici a garázs, csak a 105-ös Skoda fér bele.

Mantababy, én is karcsúsodok, mert végre nem kell 15 réteg ruhában szaladgálni minden nap. (vagy te is erre céloztál) :(

A sulinkban alig van fűtés, van olyan terem, ahol szinte a lehellet is meglátszik. (14 fok) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csütörtök éjszaka olyan köd volt, hogy a kijelölt dohányzóhelyről nem láttam a kb. 45m-re lévő irodánk ablakát.... :lol:

Mikor Szolnokon voltunk akkor volt nagy köd,na meg olyan hideg hogy a pingvinek is eldőltek az út szélén!Csak azt láttad hogy folyamatosan esnek el! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak kerettel megy néki! :lol:

Az már jóó jel! :( :D

Egyébként olvasom a CS.n a luxusadóval kapcsolatos témát.Nagyon meg tudom őket érteni amiért lázonganak.Tényleg ma.rhaság egy autót csak azért megadóztatni, mert 167.5LE-nél erősebb.Főleg ha elmúlt 10 éves.Sokkal inkább értékalapon kellett volna ezt az adónemet létre hozni.

A luxus nem egy pl. esetünkben min. 10 éves MV6 Omegánál vagy Vectra b 2.5 V6-nál kezdődik.S, nem is egy 13 éves E34-es 530 v. 540-nél... :lol: S, még sorolhatnám.De ha v.ki 10M-ért tud venni egy Audi A4 1.9TDi-t......

Link to comment
Megosztás:

Kinéztem ma reggel az ablakon, és azt hittem elsőre, hogy v.mi rossz tréfa, hogy megint minden csupa hó.Én nagyon szeretem a havat, karácsonykor.De már elegem van a hidegből, a tré utakból, jöhetne már v.mi jóidő. :lol:

én pont havat vártam, no nem azért mert még mindig tök jó, hanem mert esett...de süt a nap ezerrel, és olvad... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.