Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Köszönöm! :lol:

Egyébként valaki meg tudja mondani, miért van kapcsoló a Vekiben az első ablak fűtésére? (legALÁbbis úgy néz ki, mert a hátsóablakfűtésgomb mellett van és más alakú rajta a szélvédő) :lol:

A fordokban van fűthető első szélvédő, de hogy opelben is lenne arról még nem hallottam.

Tominak meg csak folyik a nyála....................

Link to comment
Megosztás:

Majd egy találkozón megnézitek a kapcsolót. Még annyira sose volt jeges elöl a szélvédő, hogy ki tudjuk próbálni.

Bezzeg a Skoda (105-öm)!!! Egész télen garázs nélkül állt, mert nem fért be sehova. :lol:

Legalább 10x fagyott be az ajtó, meg a zár belül (tehát zárjégoldó sem segített, feszegetni kellett, csúnya munka volt)

komolyan mondom, ilyen genya tél még sose volt! :lol:

Link to comment
Megosztás:

(Jajistenem, én arról is lemaradtam, hogy Pajáéknál született még egy baba, ugye? (ha jól láttam az iwiwen)

És mi újság Márkkal?

Bejött neki az élet, már Insigniával jár! :lol:

Amúgy meg örömmel konstatáltam, hogy újra csapódik hozzánk.Remélem hamarosan Ő is újra klubtag lesz.Mert volt némi bizonytalanság bennem is, aztán ez változott.Még a nagy ellenző Johnny is újra benevezett. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Édes pofi.

Nagy tesó, hogy barátkozik meg vele?

Más:

A cikkel kapcsolatban kaptunk új infót, volt egy kis nyomozás tegnap este óta. :lol:

Szóval a cikk megjelenése óta ha jól tudom előkerült a kisfiú apukája, és talán az anyja is, de erről keveset tudok. Ami biztos elég sokan felajánlották a segítségüket ilyen olyan formában, de erről majd kedden személyesen is meggyőződhetünk.

Az újságírónő a negatív hozzászólásokkal kapcsolatban azt mondta, hogy bárkit szívesen beavat a részletekbe, illetve megadja a kissrác tanárának a számát, és ott is lehet érdeklődni. Szóval a negatív dolgokkal nem kell foglalkozni, mindig akad olyan aki jobban tudja.(esetleg csak részinformációi vannak, és saját magát is megtéveszti még ha jószándékú is akarna lenni)

Részemről fizettem egy térképmásolatot amit Turci barátunk bevitt a Polár studióba, és ők hozzáfogtak az elektromos áram tanyára történő bevezetésének megtervezéséhez.

Amint lesz valami infó a Démász részéről azt mindenképp tudatni fogjuk itt is.

Link to comment
Megosztás:

A Démásztól kb 2-3 hét múlva várható válasz!De a Polár Studio a lebonyolítást magára vállalt az előkészítést legalább is!A többiről érdemben a Démász válasza után lehet bárkivel is tárgyalni!Ha bármi kérdésetek van írjátok meg akár ide akár Püben!Én majdnem napi szinten beszélek az újságíró hölgyel,azt nem mondom hogy mindent tudok de nagyjából képben vagyok a dolgokkal de Gepárdék is folyamatosan tájékoztatva vannak !A többit pedig kedden mikor megyünk ahogy Gepárd is mondta meglátjuk mikor megyünk!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.