Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Az a gáz, hogy ez nem mérethelyes.Egyelőre csak próbán van nálam.De jó eséllyel megoldódni látszik a gondom.Szvsz van ott még ahonnan ez jött! :lol:

De ki fogom szűrni melyik kell, és a régi megy vissza a helyére, mert egyelőre az összes cserélve lett.

Értem... akkor majd ha meglesz,hogy melyik a hibás, meg kellene ejteni 1 próbát "nálam" is :lol:

Link to comment
Megosztás:

Srácok!Nem tudom olvastátok e amit Axxon linkelt!A dolog lényege annyi hogy Tázláron van egy 12 éves kisfiú aki a nagymamájával él!Nincs villany se vezetékes gáz!A mama nyugdíja 30.000Ft!Venne a gyereknek könyvet,ruhát de nincs miből!A kisrác sokat gyalogol a suliba mert messze laknak!Axxon ad bringát gondolom mindenkinek van valami amit nem használ vagy kinőttek a gyerekek!Nagyon szereti az állatokat így ilyen jellegű könyvekre lenne szükség már ha van!Az össze gyűlt cumót a hétvégén ki is lehetne vinni nekik!Már ha gondoljátok!

Link to comment
Megosztás:

Srácok!Nem tudom olvastátok e amit Axxon linkelt!A dolog lényege annyi hogy Tázláron van egy 12 éves kisfiú aki a nagymamájával él!Nincs villany se vezetékes gáz!A mama nyugdíja 30.000Ft!Venne a gyereknek könyvet,ruhát de nincs miből!A kisrác sokat gyalogol a suliba mert messze laknak!Axxon ad bringát gondolom mindenkinek van valami amit nem használ vagy kinőttek a gyerekek!Nagyon szereti az állatokat így ilyen jellegű könyvekre lenne szükség már ha van!Az össze gyűlt cumót a hétvégén ki is lehetne vinni nekik!Már ha gondoljátok!

Körbenézek itthon a héten...

Link to comment
Megosztás:

Ebből szerintem nem kell gondot csinálni!Minden amit neked már értéktelen az másnak még lehet hogy nagyon is tökéletes!Könyv ruha ceruza bármi!

Értem én mire gondolsz , de költözéskor minden "haszontalan" dolgot eltüntettünk.

Sokra nem menne ha kiselejtezett számítógép alkatrészt küldenék.

Nem azt mondom hogy nincs semmi amit adni tudnék, de gondolkozni kell és kicsit szétnézni itthon.

Szerintem fogok találni társasjátékot, valamennyi ruhát a nagyinak stb.

Aki keres az talál. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Értem én mire gondolsz , de költözéskor minden "haszontalan" dolgot eltüntettünk.

Sokra nem menne ha kiselejtezett számítógép alkatrészt küldenék.

Nem azt mondom hogy nincs semmi amit adni tudnék, de gondolkozni kell és kicsit szétnézni itthon.

Szerintem fogok találni társasjátékot, valamennyi ruhát a nagyinak stb.

Aki keres az talál. :lol:

Én értem hogy érted,sőt azt is értem amit írtál ezért mondom hogy nem nagy gond ez nekünk!Érted? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gondolom jöhetnek ilyen jellegű cuccok is mert ahogy olvastam a mama csak egy héten egyszer megy boltba akkor is csak kenyérért!Általában azt eszik amit termelnek vagy nevelnek állatot már ha nem törik fel a tanyát!Így szerintem őrülni fognak azoknak is!

Link to comment
Megosztás:

Gondolom jöhetnek ilyen jellegű cuccok is mert ahogy olvastam a mama csak egy héten egyszer megy boltba akkor is csak kenyérért!Általában azt eszik amit termelnek vagy nevelnek állatot már ha nem törik fel a tanyát!Így szerintem őrülni fognak azoknak is!

A kérdés már csak az, hogy kihez és mikorra kell prezentálni szállítás előtt a dolgokat?

Link to comment
Megosztás:

A kérdés már csak az, hogy kihez és mikorra kell prezentálni szállítás előtt a dolgokat?

Elvileg holnap összedugjuk a buksinkat Tomival, és Turcival, hogy kitalálljunk még valamit.

Timivel azt beszéltük, hogy veszünk pár szál kolbászt vagy ilyesmit, a cikkben azt is írják, hogy ellopták tőlük ezeket is.

Hétvégén szétnézek anyáméknál, a régi könyveim között, ott is akadhat bármi.

Van egy régi íróasztalom is amit nem használok semmire, de nem tudom, lenne-e hely neki?

Timi is szétnéz a ruhák közt, de nálunk max a nagyinak akadhat pár darab.

Meg van pár kisebb méretű klubos póló is.

Link to comment
Megosztás:

A következő van!Beszéltem az újságíróval ő egy fiatal kedves nő!Elmondta hogy mi a helyzet és a következő van!Hétfőn viszi ki azokat a dolgokat ami a szerkesztőségbe be visznek!Tehát addigra nekünk is össze kell szedni amit adni szeretnénk!Axxontól bringa a kisfiúnak,tőlem a kihúzhatós ágy könyvek stb. mindenki amit gondol!Gepárd az íróasztalod is jöhet!Tomi adja a Toyotát a nagyobb dolgokat ezzel visszük az apróságokat pedig saját autókkal visszük majd hétfőn!Vasárnap szednénk össze mindenkitől azt amit adni szeretne körbejárunk mindenkit!Vasárnap hívom ismét az újságírót aki jönni szeretne az addig jelezze,hogy ahhoz tudjam igazítani az indulást!Én szeretnék találkozni a kisfiúval nem tudom ti hogy vagytok vele!Gondolom aki teheti úgy is jön!Egyenlőre így ennyi!Ha kérdés van írjatok!

Link to comment
Megosztás:

aki jönni szeretne az addig jelezze,hogy ahhoz tudjam igazítani az indulást!Én szeretnék találkozni a kisfiúval nem tudom ti hogy vagytok vele!Gondolom aki teheti úgy is jön!

Kb. mikorra tervezik a menetet délelőtt - délután?

Erősen befolyásolja, hogy tudunk-e menni vagy sem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.