Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Jön, megy, fékezik, teszi a dolgát. :lol:

A-B pontok közt ideális.

Hosszú utakra picit kényelmetlen. A szeszt szereti, csak ne lenne hideg.

Hát igen.Valamit valamiért.De legalább nem kell állandóan attól parázni, hogy v.hol megáll, és setovább aztán jön v.mi kötséges javítás.A sokadik a sorban.No meg nem eszi le a gatyád.

Link to comment
Megosztás:

A fűtést ki spórolták belőle? :lol:

:(

Mint üzemanyagra gondoltam, mert az autó vagy benzinnel megy, vagy E85-el.

(bár itt gondok akadhatnak az autó fopgalmával is, mármint a szplaccsra nézve :lol: )

Hát igen.Valamit valamiért.De legalább nem kell állandóan attól parázni, hogy v.hol megáll, és setovább aztán jön v.mi kötséges javítás.A sokadik a sorban.No meg nem eszi le a gatyád.

Városban, így télen, bioanyaggal, meg nélküle is annyira nem barátságos a fogyi. Vagy az én talpam vastag, de benyal 8-at.

Szervízről annyit, éves szervíz 20e. olaj+szűrők cseréje, és benzinszűrőt nem is cseréltek.

Link to comment
Megosztás:

:D

Mint üzemanyagra gondoltam, mert az autó vagy benzinnel megy, vagy E85-el.

(bár itt gondok akadhatnak az autó fopgalmával is, mármint a szplaccsra nézve :lol: )

Városban, így télen, bioanyaggal, meg nélküle is annyira nem barátságos a fogyi. Vagy az én talpam vastag, de benyal 8-at.

Szervízről annyit, éves szervíz 20e. olaj+szűrők cseréje, és benzinszűrőt nem is cseréltek.

Hát igen, az autó benzinnel megy és van benne legalább 1db turbó! :( Amúgy pl. nekem nincs az égvilágon semmi gondom a Splah-el és egyik Suzukival sem, ha megtehetném hogy vegyek v.mi fiatalabb verzát, kérdés nélkül megtenném.A régi Swiftet már én is idejemúltnak értékelem, bár falura ill. kisebb városban ill. ha az ember nem utazik sokat, ideális választás lehet.Én mindenesetre max. 2. autónak vennék újra ha vennék.De pl. az SX4 Sedan ill. Kizashi pl. nagyon tecc mert autóformájú autók , bár utóbbinak csak márciusban lesz a hazai bemutatója.

A szervíz dolog meg......ebből min. 10e.ft a munkadíj, az tuti. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.