Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nekem sikerült túlvállalni magamat, kanyarban kishijján beelőzött a hátulja, még szerencse hogy a szemközt érkező taxis képben volt, csinált helyet én meg összeszedtem a gépet! :lol:

Gerekek! :D Vannak még hüljék! :D

Jöttünk most haza anyóstól.A nagykörútról ráfordultam a Batthyányira.Tisztán látszott, hogy a körúttal ellentétben nagyon gáz az út, gyönyörű síkos.A rendőrség előtti körforgóban egy renós nem arra ment amerre szerette volna, kicsit orrtolós lett, de össze szedte.Feleség már akkor bekapcsolt, hogy lassabban menjek.Hozzá tenném, kijátszottam magam Petőfiben, szal ha indul a vektra eleje, hozzá kell húzni a hátulját kézi fékkel.

Szóval mentünk tovább.A színháznál, óvatiba ráfordultam a kiskörútra, külsőben szépen.Előttem elhúzott egy kettes golf, elég bátor tempóban.A Kada előtti kanyarban is csak kicsit lassított.Na mondom, tuti kézifékes lesz.De nem.Gyerekek, ez úgy telibe verte a buszmegálló padkáját alászedett kormánnyal, ahogy a nagykönyben meg van írva.Szóval itt hangosan felröhögtem, ennyire b@rom nem lehet senki. :P

Azt hittem, v.mi bojrécer, de nem.Egy 50 körüli tag volt.Szal nem most kezdte a vezetést.Ennyit erről.Feleség persze nem értette a röhögésem tárgyát, mert hogy genyó vagyok.Mondom nem, de ha v.ki látja, hogy ennyire gáz az út akkor ne verje neki.Ennyi.

A Golfot persze sajnáltam, mert nekem a sok polcvágenessel ellentétben semmi bajom a márkával, és egy G60-nal v. II.-es GTi-vel szívesen elkarcolnék.Esetleg R32;R34..... :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Azért, mert 50 körüli folt a fószer, még nem biztos, hogy van tapasztalata is :rolleyes:

De még cseresznye, hogy nem lett ebből komolyabb baj, akár másik autónak is neki csaphatta volna...

na én az ilyenektől tartok, hogy én hiába vigyázok, ha vannak az úton barmok... :D

Link to comment
Megosztás:

Azért, mert 50 körüli folt a fószer, még nem biztos, hogy van tapasztalata is :rolleyes:

De még cseresznye, hogy nem lett ebből komolyabb baj, akár másik autónak is neki csaphatta volna...

na én az ilyenektől tartok, hogy én hiába vigyázok, ha vannak az úton barmok... :D

Mikor előre látható volt, hogy be fog sokallni már lassítottam, lévén számítottam rá, hogy vissza fog pattanni.... :P Bejött. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szomszédom reggel kétségbe esett.nem indult az Avensis.Csak kerreg, és ilyenkor a műszerfalvilágítás/kontrol lámpák is elhalványultak.

Mondtam neki, hogy nyugodtan vegyen bele új akksit.Lássanak csodát, azzal beindult.Néztem, v.mi 2001-es akku volt benne.Szóval időszerű volt a csere. :rolleyes:

Mondjuk korábban is mondtam neki mikor hidegindított, hogy előbb v. utóbb be fog halni.Elég nyöszörgősen nyomta akkor is.

Link to comment
Megosztás:

Szomszédom reggel kétségbe esett.nem indult az Avensis.Csak kerreg, és ilyenkor a műszerfalvilágítás/kontrol lámpák is elhalványultak.

Mondtam neki, hogy nyugodtan vegyen bele új akksit.Lássanak csodát, azzal beindult.Néztem, v.mi 2001-es akku volt benne.Szóval időszerű volt a csere. :D

Mondjuk korábban is mondtam neki mikor hidegindított, hogy előbb v. utóbb be fog halni.Elég nyöszörgősen nyomta akkor is.

Lehet, hogy a jogsiszerzésnél a műszakit ahhoz kéne kötni, hogy 1 vagy fél évig A Corsát kelljen tartani :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Ez remélem nem olyan lesz mint a nem illatos illatosító!Ami Joee szerint az! :rolleyes:

Na nem kell kimosolyogni, hideg volt és gyorsan kikaptam a csomagolásból és ment is a helyére.

Mivel gyanús volt pár nap után, hogy sehol semmi illat, megnéztem közelebbről és lám. ott egy kupak.

Lekaptam és már jött is az illatfelhő.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.