Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Losi!40% kedvezményem van a start autónál!Nem igen hiszem hogy ettől olcsobban tudnál nekem alkatrészt!Az hogy pestről nem jót küldtek az nem annak a hibája hogy nem tudom kinek kell szólni!Ki cserélték már be van rakva a jó azt na bumm!Nincs semmi gond! :) Ja és köszi Füri a segítséget!

Link to comment
Megosztás:

Losi!40% kedvezményem van a start autónál!Nem igen hiszem hogy ettől olcsobban tudnál nekem alkatrészt!Az hogy pestről nem jót küldtek az nem annak a hibája hogy nem tudom kinek kell szólni!Ki cserélték már be van rakva a jó azt na bumm!Nincs semmi gond! :) Ja és köszi Füri a segítséget!

Szívesen!

Na és jó lett?

A jobb ABS jeladóba szakadás van holnap csere.

Link to comment
Megosztás:

A kérdés az, hogy mekkora árból kapod azt a 40%-ot.....

Eddig nem volt gond szerintem!A kuplung szerkezet kompletten (csapágy,szerkezet,tárcsa)Luk tipusú ezért fizettem 27.000Ft,hátsó lengéscsillapító Monrooe Reflex 7101Ft/db kedvezménnyel!Nekem itt van ismerősöm!Unixnál van 10%-om!Nem hiszem hogy olyan túl nagy eltérések lennének!100-200 forintért nem fogok rohangálni! :)

Link to comment
Megosztás:

Eddig nem volt gond szerintem!A kuplung szerkezet kompletten (csapágy,szerkezet,tárcsa)Luk tipusú ezért fizettem 27.000Ft,hátsó lengéscsillapító Monrooe Reflex 7101Ft/db kedvezménnyel!Nekem itt van ismerősöm!Unixnál van 10%-om!Nem hiszem hogy olyan túl nagy eltérések lennének!100-200 forintért nem fogok rohangálni! :D

Én inkább SACHS-t raktam volna bele.V.mi jó kis gázos verziót.Lehet, kicsit drágább lett volna max. 2e.ft-al.A Kiséknél sem kerül többe ez a verzió amit te vettél.

De még ha az eleje is rendbe lesz eljön a Jaffa isten! :)

Akkor nem leszel Calibrás? :)

Link to comment
Megosztás:

Az hogy te mit tettél volna a kocsidba az legyen a te dolgod ez meg az enyém!Nekem ez is jó!Ha Kissnél hasonló árban van akkor nem mindegy hogy hol veszem?!A Calibráról meg még csak szó van semmi konkrét dolgot nem beszéltünk Fürivel!Amúgy van elég gondom e nélkül is mint ezen vitázni ki,honnan ,milyen alkatrészt és mennyiért vesz!Az én pénzem költöm!

Link to comment
Megosztás:

de nem automata :)

Jogos a dolog! :lol: Sajnos, a DSG közel fél millió, szal arról lemondtam...s mivel leginkább pályán megyek, tempomat rulez..csapatáshoz úgy is jobb a kézi váltó, de ha nyugdíjas leszek, mint te Tomi, azért én is automatát veszek majd! :) :D

Link to comment
Megosztás:

Jogos a dolog! :lol: Sajnos, a DSG közel fél millió, szal arról lemondtam...s mivel leginkább pályán megyek, tempomat rulez..csapatáshoz úgy is jobb a kézi váltó, de ha nyugdíjas leszek, mint te Tomi, azért én is automatát veszek majd! :) :)

csapatás 4.8-al, mennyé má! :D

nyugdíjas automatás :lol: PK.

Link to comment
Megosztás:

Nem hiszem hogy ezen bármit is meg kellene beszélni!

Na akkor leírom ide.Ha normális hangnemben kérdezek valamit, elvárom, hogy tisztességesen válaszolj rá.Nagy ívben teszek rá, hogy mi a gondod, nekem is van.Egy szóval nem mondtam, hogy mit csinálj a pénzeddel, tőlem akár drogra is költheted, lexarom.

Nem őriztünk együtt libát, és ezt a fajta stílust velem szemben nem engedheted meg.Sem te, sem pedig más.Nem az első eset volt, és nem szeretném a jövőben esetleg nyomatékosabban felhívni rá a figyelmed.Remélem értjük egymást.

Link to comment
Megosztás:

Na akkor leírom ide.Ha normális hangnemben kérdezek valamit, elvárom, hogy tisztességesen válaszolj rá.Nagy ívben teszek rá, hogy mi a gondod, nekem is van.Egy szóval nem mondtam, hogy mit csinálj a pénzeddel, tőlem akár drogra is költheted, lexarom.

Nem őriztünk együtt libát, és ezt a fajta stílust velem szemben nem engedheted meg.Sem te, sem pedig más.Nem az első eset volt, és nem szeretném a jövőben esetleg nyomatékosabban felhívni rá a figyelmed.Remélem értjük egymást.

:) :)

Link to comment
Megosztás:

Na akkor leírom ide.Ha normális hangnemben kérdezek valamit, elvárom, hogy tisztességesen válaszolj rá.Nagy ívben teszek rá, hogy mi a gondod, nekem is van.Egy szóval nem mondtam, hogy mit csinálj a pénzeddel, tőlem akár drogra is költheted, lexarom.

Nem őriztünk együtt libát, és ezt a fajta stílust velem szemben nem engedheted meg.Sem te, sem pedig más.Nem az első eset volt, és nem szeretném a jövőben esetleg nyomatékosabban felhívni rá a figyelmed.Remélem értjük egymást.

Kemény vagy Csoki! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.