Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Most ebben az évben a Generali-nál voltam... ott a negyed éves volt 5225Ft... de jövőre kihozta az AB-t 3200Ft /negyed évre.. :)

Akkor sanszosan nekem is ott kell majd újra kötni.Ha lesz időm, bemejek hozzájuk.A NETRISK-en még nincsenek fent, a kötvényemet pedig nem találom.A weboldalukon pedig azt is kérik.... :)

Ezt meg találtam:

59501_1253609478.jpg

Link to comment
Megosztás:

Akkor sanszosan nekem is ott kell majd újra kötni.Ha lesz időm, bemejek hozzájuk.A NETRISK-en még nincsenek fent, a kötvényemet pedig nem találom.A weboldalukon pedig azt is kérik.... :)

Menj fel IDE

én is ott néztem meg először, és ugyanannyira jött ki, mint amit nekem számolt Edit... :)

Link to comment
Megosztás:

Oks, Thx.megvárom mit mond Gepárd, aztán ha az Aegon jobb, hívlak. :)

Igazi retro feeling.Ha lenne benne klíma, használtban bevállalnám....1-2 évesen.... :)

én 99 ben vettem 1 1300-s kockát 5 évesen asszem vagy 8 nemtom már, attól üzembiztosabb autó már csak a GSI-m :D Nagyon szerettem jó nem volt egy rakéta , de nagyon szép állapotban volt, és nagyon szerettem :lol: 34000 km -el vettem :lol:

Link to comment
Megosztás:

én 99 ben vettem 1 1300-s kockát 5 évesen asszem vagy 8 nemtom már, attól üzembiztosabb autó már csak a GSI-m :) Nagyon szerettem jó nem volt egy rakéta , de nagyon szép állapotban volt, és nagyon szerettem :D 34000 km -el vettem :lol:

Kiskőrös környékén is igen sok volt/van belőle, bár jellemzően inkább most már Ignis-szel szaladgálnak azok akik ezt a típust használták.Igavonó áll'at autók.Utánfutó utánuk, aztán haccaladjon.Csak benya legyen bennük. :)

Link to comment
Megosztás:

Turci!

Beszélj Morgóval, ha senki sem ér rá akkor gyere át Kkfházára és kicserélem neked a hátsó lengéscsillapítókat.

Nagyon egyszerű, akna nélkül simán megoldható akár az utcán is. :)

Köszi Udi papi!Beszéltem Fürivel megcsinálják!Hogy utcán ki lehet e cserélni abban picit kételkedek mert úgy kellett le flexelni a csavart!Ráadásul rosszat küldtek pestről így vihettem vissza ma Kereken alszik a gépsas!

Link to comment
Megosztás:

Köszi Udi papi!Beszéltem Fürivel megcsinálják!Hogy utcán ki lehet e cserélni abban picit kételkedek mert úgy kellett le flexelni a csavart!Ráadásul rosszat küldtek pestről így vihettem vissza ma Kereken alszik a gépsas!

Az enyém + Kecson!

De ha tényleg összejön az üzlet még többet.

Link to comment
Megosztás:

Ráadásul rosszat küldtek pestről így vihettem vissza ma Kereken alszik a gépsas!

Láccik hogy új vagy még. :) Ilyenkor NEKEM kell szólni, és olcsópézé' beszerzem a cuccost ami kell. :D

Nagyon folyik ez a rohadék.

Ma én is megszüntettem az enyémben a szivárgást/folyást.Az újaimat nem érzem, ill. baxottul sajognak a sok kis buzerahelyre betekerendő csavar miatt.Lekopogom, most cseppmentes a helyzet.Már csak a fűtés környéke maradt,aztán elmondhatom, hogy nincs baja.Egyelőre! :)

Link to comment
Megosztás:

Ma én is megszüntettem az enyémben a szivárgást/folyást.Az újaimat nem érzem, ill. baxottul sajognak a sok kis buzerahelyre betekerendő csavar miatt.Lekopogom, most cseppmentes a helyzet.Már csak a fűtés környéke maradt,aztán elmondhatom, hogy nincs baja.Egyelőre! :)

Ne panaszkodjál,szereted te az efféle szopást! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.