Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Berlina! Apu szokott járni ilyen börzékre, bár ő főleg motoralkatrészt keres. Már meghirdettük az Adlert a Veterán ujságban, meg a Retro-ban is, idáig nem sok sikerrel.... Még a nagyapámé volt a gép, mikor jöttek az oroszok, szét kellett szedni darabokra és elásni, mert elvitték volna.... Ez a pár maradt meg.

Az én nagytakarításom 4500.- ba került, mert a szerelő leápolta a szilenteket stb, plusz kapott a kocsi egy motortisztító adalékot is, ami állítólag a felgyülemlett viztől szabadítja meg.

Kívül-belül csili-vili!!! Le is fényképeztem! :D :P

Link to comment
Megosztás:

Nem volna kedvetek holnap este 8-9 körül beröffenni a belvárosba?

Egy 20 percere csak... hogy ne legyen otthon ajtócsapkodás a családosoknál! :wink:

(mindegy... nem fontos... csak gondoltam rákérdezek)

WarWolf! Te ma nem jártál bent a Kisfaludy utcán? Este 7-8 körül.

Mert egy igen hasonló Astra állt ott az Alföld mögött... de csak hátulról láttam.

Link to comment
Megosztás:

Nem volna kedvetek holnap este 8-9 körül beröffenni a belvárosba?

Egy 20 percere csak... hogy ne legyen otthon ajtócsapkodás a családosoknál! :wink:

(mindegy... nem fontos... csak gondoltam rákérdezek)

WarWolf! Te ma nem jártál bent a Kisfaludy utcán? Este 7-8 körül.

Mert egy igen hasonló Astra állt ott az Alföld mögött... de csak hátulról láttam.

Messengeren megy a meating, hogy 18:00 jobb lenne.

Link to comment
Megosztás:

Figyuzzatok már gyerkőcök!

Miért is kell nekünk Fótra az autópályán menni?? Meg miért kell 140 -nel?

Miért ne csoroghatnánk le (fel) a régi 5 -ösön 80 -90 -nel?

Én személy szerint nem támogatom az ótópályát...az nem fíling, pénzbe is kerül.....inkább eliszom!! :D 8)

...nem is iszok....akkor....fagyi! :roll:

Link to comment
Megosztás:

Nem ismerem az ötöst, de ha a hatos helyett lenne pálya, én biztos inkább azon mennék, és ott sem kötelező a százharminc. Megérne egy ezrest a nyugalom oda-vissza.

Warwolf! Azért kicsit megszellőztethetnéd azt az ezersziget-öntet összetételt, hátha legközelebb inkább viszek magammal otthonról :D

Amúgy rendben haza értetek?Nem taliztatok meseautókkal?

Link to comment
Megosztás:

de ugyi nem fog fájni ha egyre naobbak leszünk!

Kori! Az 5 -ös nem olyan mint a 6 -os, éppen azóta nem, mióta konszolidálták a pálydíjakat!! Amennyit szombat délelőtt előzgetni kell, vagy totyorogni, abba nem fogunk belehalni...szerintem! :D

Azért kardoskodom ám annyira a főút mellett mert nekem mennem kell ám még máshova is következő nap, és inkább odatankolnék...

A pálya, és az 5 -ös között nincs sztem 10 percnél több különbség Kmét -Fót relációban ha télleg csak 90 -nel megyünk!

De ha mindenki ragaszkodik a pályához hát az se bánom....

Link to comment
Megosztás:

A pályamatrica 4 napra szól minimum, tehát ha nem aznap jöttök vissza akkor is ki lehet használni.

Azért ajánlódik a pálya jobban mert ott egy gázzal lehet végigmenni, a főúton pedig nem kell ugye ecsetelnem (ezzel az üzemanyag költség tényleg kiegyenlíti a matrica árát)és az a 10 perc simán van fél óra is.

És a pályán ugye konvojban is jobban lehet haladni.

Link to comment
Megosztás:

Én is még mindig az autópálya mellett vagyok. Lehet, hogy nem olyan nagy az időkülönbség, de akkor nyomni kell ám a régi 5ösön.

Ha belekalkulálod a falukat amiken áthaladsz... és ott még szabályos is akarsz lenni, akkor egy 70km/h-nál nagyonbb átlagot nem nagyon tudsz autózni. Míg a pályát ezzel szemben 120km/h-s átlag is... lényegesen jobb...

De mindegy... én még túl újhús vagyok, hogy belepofázzak... csak gondoltam elmondom, amit gondolok. :wink:

Mellesleg volt egy micro szekció találkozó a Hungaroringen is ma. Joee, Sziszi és én (persze voltak még mások is... de a szikcióból csak ennyien... - ha jól tudom - és...hm... feltéve, ha magamat már oda sorolhatom :shock: ) Na mindegy... szóval ennyi. :wink:

Link to comment
Megosztás:

HI!

Voltam az első talimon,igaz csak mini volt de jóvolt.

Megvan a sapim ,tök jól néz ki.

Köszönöm Tomi23, Jonny,Berlina!!!

Találkoztam az Senátor -Admirálissal is Kesztölcön,megkaptam a matricát meg a rendszámtartót +dumcsiztunk egy kicsit.

Üdv : Kanes!

Találkozunk fóton!!!!

Link to comment
Megosztás:

Én is köszönöm a sapit!! :prayer:

Mindenkinek aki a közreműködött!

És köszi, hogy eljöttetek! (Turnert és Hagalexet is elcsalhattátok volna! Vidám egy páros!)

Ha véletlenül nem jön össze a Mediterrán-szekció (már miért ne jönne össze!), akkor költözök Kecskemétre! Itt jó a csapat!

Mondjuk a pesti társaság sem rossz, de nekem Pest már túl nagy falat lenne. :?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.