Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Híííj srácok!Kinn voltam Bazsinál!Ez még magába nem élmény,de amit az Andolosok az Izsáki úton nem tudtak meg csinálni azzal a Bazsi körbe röhögte őket secc perc alatt!Úgy hogy arra gondoltam holnap ki megyek és mondom nekik ha Oplet visznek hozzájuk hívják fel és el magyarázza mi újság van!Ja és kokler munkáról nem is beszéltem!Egy biztos az autót először és útóljára vittem oda!

Link to comment
Megosztás:

Híííj srácok!Kinn voltam Bazsinál!Ez még magába nem élmény,de amit az Andolosok az Izsáki úton nem tudtak meg csinálni azzal a Bazsi körbe röhögte őket secc perc alatt!Úgy hogy arra gondoltam holnap ki megyek és mondom nekik ha Oplet visznek hozzájuk hívják fel és el magyarázza mi újság van!Ja és kokler munkáról nem is beszéltem!Egy biztos az autót először és útóljára vittem oda!

F4sznak kell mindefelé kujtorogni! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Olvasgattam a Demónak szóló jókívánságokat, és egy gondolat fogalmazódott meg bennem.Konkrétan az, hogy Demó szvsz. még soha nem járt ebben a témában! :lol: Sanszosan most sem fog! :lol:

Pláne, ha olyat kívánunk neki, hogy a füle érjen bokáig, amikor ő úgy hallaná inkább, hogy LETek érjenek térdig :lol:

Link to comment
Megosztás:

Voltam ma a gumisomnál Máténál, és láttam nála eladó gyári V2000 felniket.Van rajta gumi is, de annak csak eszmei értéke van.Szal a garnitúra ára 25e.ft magassága lenne, de úgy éreztem lehet azon még köszörülni, ha v.kit érdekel.Ugyanott eladó nagynyomású AC, 5e.-ért.Utóbbi nálam van.Ha nem kell senkinek, megveszem én tarcsiba, mer' sose lehet tudni ugye! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.