Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én tavaly azt vártam így, hogy elvigyék a kis golfot (február 22én vettem az Astrát és április elején vitték el a golfot).

Már meg volt rendelve a felni napokkal korábban, amikor végre jöttek az autóért...

Másnap estére itthon volt a felni... este 6kor felraktam.

és 8 órakkor a Kullai közön (bocsi, korrigálok, a Czollner közön történt!), egy akkor kátyút kaptam el, hogy a balelső felni benyomódott, a balhátsó gumi pedig szétrepedt!!!

Rendőrség/biztosító/önkormányzat...

és végül októberre ki is fizették! :D

A lényeg, hogy megvan a lóvé...

De kicsit magam alatt voltam, amikor a 2 órája felszerelt zsír új felnimet tönkre vágtam (egy kátyú).

A Bácska Guminál a fejüket fogták, amikor mentem másnap új felniért / gumiért. :P (ugyanis a biztosító cserére vette)

Link to comment
Megosztás:

Huu bammeg.

Ettől fosok én is.

Tuszta szlalonpálya Kecskemét az alufelnisek számára.

Az sajnos... Én is félve raktam fel a felniket.

Gondolkoztam rajta, hogy várjak-e vele áprilisig... de nem győztem már! :D

Mindenki felpakolta az alukat... én meg egy csoffadt téligarnitúrával... :P

Link to comment
Megosztás:

Az sajnos... Én is félve raktam fel a felniket.

Gondolkoztam rajta, hogy várjak-e vele áprilisig... de nem győztem már! :D

Mindenki felpakolta az alukat... én meg egy csoffadt téligarnitúrával... :P

Az a gödör nem a Szöszi virág ajándék utáni kanyarban van kifelé, a Tavaszmező felé?Mert az még most is megvan!Párszor nekem is sikjerült elcsípnem!Hál'istennek, csak télivel.Az meg bírta! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Az a gödör nem a Szöszi virág ajándék utáni kanyarban van kifelé, a Tavaszmező felé?Mert az még most is megvan!Párszor nekem is sikjerült elcsípnem!Hál'istennek, csak télivel.Az meg bírta! :wink:

Ááa, rosszul mondtam, bocs. Nem Kullai köz, hanem Czollner köz. :oops: a város túlsó vége! :wink:

Azt a kátyút már befoltozták, de elég dúrva volt... van róla fotóm is! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Jelen pillanatban van az autókám a szerelőnél tavaszi nagytakarításon plusz megnézetem vele, miért ráz 110 körül annyira a kormány.

Az én alufelnijeim hétfőn kerülnek fel, zsírúj gumikkal! Mivel 14 lett a kerék, emellett peresebb az új gumi, én is rettegek a kátyuktól... :evil:

Ja, és szerintem én külöm megyek Fótra, mert odafelé Csömörre is be kell ugranom (rokonlátogatás).

Szóval, száguldhatnak a dieselesek is 140-el!! :wink:

Link to comment
Megosztás:

Berlina! Te akkor jössz/mész ki szombaton a gokartpályára? Én nem tudom, hogy mikorra érek ki, mert előző este egy jó barátom szülinapi-névnapi bulija lesz... szóval lehet, hogy csak 10-11... 12 körül érek ki. De azért igyekszem időben.

Jön még valaki?

Esetleg aki nem megy Pécsre, nem jönne ki?

Link to comment
Megosztás:

Én kimennék, de sajna Pest útjait koptatom szombaton.

Pedig ki kellene mennia börzére, van egy-két régi Adler alkatrész, el kellen passzolni valahogy. De lehet, hogy túl ritka az Adler errefelé, lehet, hogy külföldön kelle meghirdetni, de az meg rizikós..... :roll:

ebay-re felrakod, ha kell valakinek licitálhat rá, a nyertes elküldi a összeget, amenyiért elvitte + szállítás költségét, te eljuttaod hozzá a terméket.

Mi ebben a rizikós ? :D

Link to comment
Megosztás:

szia, Speed!

én próbálok hamar ott lenni. szervezők szerint kapunyitás 5:45-kor, mivel most már nincs olyan elrettentő hideg szerintem ezt az eladók kb tartják is.

Úgy 8 felé szeretnék ott lenni, hogy láthassak működő Csepel-t, talán akkor még nem kelt el. Persze lehet, hogy csak 10-11 felé lesz érdemi kereskedés mikor a népek már fölkeltek, szétnéztek a vásárban és az árak kezdenek csökkeni.

Múlt hónapban Kécskén 10 után már volt eladó aki csomagolt, de akkor tényleg kegyetlen hideg volt, lehet, hogy akkor csak a hideg hajtott haza mindenkit.

Rulez: egyébként a börzelista szerint szinte minden hónapban van Kecsón veteránbörze, valamelyik veterán oldalról töltöttem le az országos Börzetérképet, nekem meglepő, de elég sok ilyen alkalom van.

(itt megint kijön, h csecsemő vagyok a témában)

Z

Link to comment
Megosztás:

HI!

Megcsináltattam én is a tavaszi nagytakaritást kint aradon 1000ft. Kivül belül csillog az autó.Kicseréltem a kerekeket nyárira. ...

... Most meg esik az eső!!! :D :P

Hááát... most félek én is... az esőtől... :roll:

Nem bírtam tovább és elmentem lemosatni az autót a Klub Petrol melletti mosóba. Nagyon szépen dolgoznak és kézzel!! 1.500Ft-ért rendesen letakarítják az autót... még a felnit is... és viaszt is raknak rá. Most csillog-villog... :D Fotóztam is egyből! :wink:

Csak nehogy essen!

Link to comment
Megosztás:

ebay-re felrakod, ha kell valakinek licitálhat rá, a nyertes elküldi a összeget, amenyiért elvitte + szállítás költségét, te eljuttaod hozzá a terméket.

Mi ebben a rizikós ?

Eddig ilyesmibe nem mertem belefogni, de végül is, jobb, mintha a padláson porosodna..... Hátha valakinek pont ilyen alakatrészek kellenek a boldogságához! :D

Köszi a tippet. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.