Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Az össze röffenés alatt én azt értettem, hogy mi is a haverokkal - főként nyáron - esténként összefutunk valahol dumálni. Van egy fix hely és oda szoktunk kimenni.

De sokan járnak be pl a Centrum parkolóba is.

Én valami ilyesmire gondoltam, hogy van-e olyan, hogy itt-ott szombatonként összefuttok este. Akár ilyen 20-22óra körül.

Link to comment
Megosztás:

Az össze röffenés alatt én azt értettem, hogy mi is a haverokkal - főként nyáron - esténként összefutunk valahol dumálni. Van egy fix hely és oda szoktunk kimenni.

De sokan járnak be pl a Centrum parkolóba is.

Én valami ilyesmire gondoltam, hogy van-e olyan, hogy itt-ott szombatonként összefuttok este. Akár ilyen 20-22óra körül.

Ilyen hely még nincs, de ami késik az ....

Persze eddig hideg is volt meg nem túl régi még a csapat sem.

Tom!

A Baumaxxal nem vicceltem tényleg láttam náluk olyan rácsot, mint ami az enyémben is van, és elég olcsó is volt.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok,

Itt nagyon lapítottam eddig,

szombaton lesz itt Kecsón a veteránbörze szerintem tarthatnánk tematikus szekciótalit, reflektorfényben a Pannóniák, Csepelekkel valamint: Speed

szerintem jó idő lesz, akár fűben heverészős előmajálisozós is lehet

Ha van rá igény természetesen ott is összefuthattok, de mi páran Pécsre megyünk az ottani szekció megalakulását figyelemmel kísérni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.