Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Hűha? :lol:

Nem mai csirke, tehát nem huszonéves, leginkább 30 vége érzésre, de helyesnek helyes, nem túl bonyolult lélek de kedves és jópofa volt, ahogy próbált nagyon tárgyilagos lenni, Csak olykor bele zavarodott a mondandóba, én pedig olyankor egy kedves mosollyal díjaztam a dolgot. :lol:

A lényeg lényege, hogy kb. délutánra át van iratva rendszámcserével a gép, és hurrá-hajrá-előre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem mai csirke, tehát nem huszonéves, leginkább 30 vége érzésre, de helyesnek helyes, nem túl bonyolult lélek de kedves és jópofa volt, ahogy próbált nagyon tárgyilagos lenni, Csak olykor bele zavarodott a mondandóba, én pedig olyankor egy kedves mosollyal díjaztam a dolgot. :lol:

A lényeg lényege, hogy kb. délutánra át van iratva rendszámcserével a gép, és hurrá-hajrá-előre. :lol:

Az jó :P Örülök, hogy végre valami normális vasat sikerült beszerezni. Remélem ez már jódarabig kiszolgálja a család igényeit (is :lol: )! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Meg ne legyen a közelben nagyobb motor :lol:

A morzsájába?Pl. egy C20NE+F13? :D

Műszerfal elvonási tüneteim vannak.... :lol: :lol: :P

......végül is van pár rossz műszerfalizzóm.....ha gondolod...De a komplett műszerfalat nemér kivenni! :D

Nekem úgy rémlik mintha azt hallottam volna a szádból hogy soha többet ne láss B Vectra futóművet.... :lol: ;)

B Omega futóművet..... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek, ti annyi szakival rendelkeztek! nincs "véletlen" olyan köztetek, aki qrva olcsón tudna keríteni villanyóra szekrényt amit az e-on is elfogad?

Áthelyezésen fáradozunk, és erre elég gyér a felhozatal.

1 db 3 fázisú, meg 2 db éjjeli 1 fázisú van most rossz helyen, ezeket mindet kb. 3 méterrel odébb akarjuk rakatni.

Jelenleg egy kb. 30 éves fa faliszekrényben vannak.

Vagy ha szerintetek 45 alatt lehetetlen megoldani, akkor storno a kérés, csak sokallom.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.