Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

tehát most keresek 6xR15xET33-at 2db

Vaterán van pár garnitúra 15 ös alufelni, nem szépek, de relatív jó állapotban gumával 25 körül.... most hirtelenre sztem nem ártana... (Még jó, hogy nem a fényezett, rendbehozott alukat vitted el, most bömbölnék a sarokba :lol: )

Link to comment
Megosztás:

Tomi örülök ha minden rendben van. :lol:

hát még én!

Nagyon köszönöm a kereket!

k_k_vir_g_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Már + is van javítva az autó. Norbiék segítettek! És Feri adott másik 4 felnit.

Az egész művelet 5.000 Ft-ba fájt.

Köszönet érte:

Feri a bontós

Norbiék a gumisok

Johnnyi a sofőr (akit hazafelé csak kiszedtek a sorból)

Mélykék a mankós

és a legcsinosabb segítő még virágot is kapott :lol:

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Ha ez vigasz akkor a tegnap ilyen volt.

Mondjuk engem nem állítottak meg de éppen 3 rendőautóval találkoztam az éjjel amíg hazaértem, és mind igazoltatott valakit.

2 rendőr Lajosmizse elején és végén is. Mondjuk ott néztek is ahogy beestem a körforgóból. :lol:

Mé nem kocsival voltál? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha ez vigasz akkor a tegnap ilyen volt.

Mondjuk engem nem állítottak meg de éppen 3 rendőautóval találkoztam az éjjel amíg hazaértem, és mind igazoltatott valakit.

2 rendőr Lajosmizse elején és végén is. Mondjuk ott néztek is ahogy beestem a körforgóból. :lol:

Egyébként tényleg nagyon rendőrös volt a tegnap :lol:

Hazafele Érden utolértem egyet, szerencsére időben lassítottam és nem hallotta, hogy a visszhang miatt kicsit kihuzattam az aluljáróban (ez egy hülye perverzióm amúgy, hogy letekerem az ablakot és élvezem a hangot) :lol: Aztán szemben is jött még kettő, de nyugisan mentem, valamikor ugyebár vissza is kell hülnie :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.