Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Nye sztrelájtye, nye sztrelájtye. :lol:

El lehet vele találni, megfelelő mennyiségű gyakorlás után. De az nem 20 lőszer után fog bekövetkezni. 23 év katonai szolgálat alatt volt alkalmam lőni párszor :lol: , meg volt saját önvédelmi maroklőfegyverem (pisztoly :lol: )is. Ennyi idő alatt azonban nem fordult elő, hogy ne tudtunk volna még lőni, ha akarunk. Mindíg több lőszert vittünk, mint amennyi a "kiszabat". Ám, sokszor még ez is kevés egyeseknek. Van aki nem képes elsőre végrehajtani a feladatot. Nekik többet kéne gyakorolni. A jobbaknak meg azért, hogy még jobbak legyenek. Katonai pályafutásom alatt arra a 17 db harckocsigránátra emlékszem a legszivesebben, amit a nógrádi lőtéren lőttem el 1989, és 1996 között. Na az már viszont tényleg kevés. Viszont meg kell hagyni, hogy lényegesen drágább, mint a gyalogsági lőszer.

hát nekem annyi maradt meg ebből az időszakból, hogy megszülettem, bölcsi,ovi, és elkezdtem az általánost :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Most volt itt Axxon.Dobtunk egy fékbetét cserét a gépén.Volt vagy 30 perc az egész, kézfogással együtt! :lol:

És mégegyszer köszönöm, ezer hála!!

Gepárd: megvan a kávéd, bent van a csomagtartóban, de most értem a programjaim végére, így csak holnap tudom szervírozni. Hogy melózol?

Valaki megdobhatna innen egy pár msn címmel... :lol:

Link to comment
Megosztás:

És mégegyszer köszönöm, ezer hála!!

Gepárd: megvan a kávéd, bent van a csomagtartóban, de most értem a programjaim végére, így csak holnap tudom szervírozni. Hogy melózol?

Valaki megdobhatna innen egy pár msn címmel... :lol:

A kávé engem is érdekelne!Már ha lehetséges!Meg köszönném!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.