Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ja mozgássérült parkolóba!Soha nem álltam meg ott!Kinn meg tanultam hogy az szent !Tartottam is magam hozzá!Eddig!Most pedig lesben álltak!

Ilyesmikre nagyon odafigyelnek.Ez sajnos tanulópénz volt.Mint nekem anno a kanyarodni tilos tábla ellenére befordulni.ötezeré', még a Lancerrel.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ebben igazad van!Sőt a fa.z is én vagyok!De akkor is a szomszéd nap mint nap áll félig a járdán félig a garázs bejáró előtt!Őt mért nem?Na meg a többi pöcs aki állandóan szabálytalanul parkol!Ez nem mentesít az alól hogy szabálytalanul parkoltam!

Őket nem nyomták még fel.Ennyi.Arra a helyre pedig ahol megálltál, fokozottan figyelnek.Lehet, hogy egy rokkant kártyával járó számkivetett Audis volt......

Link to comment
Megosztás:

Áldom az összes közterület felügyelőt!Egyszer állok meg szabálytalanul egyből lecsapnak!Who thats fucking going on!10.ezerért!

Engem júniusban "kaptak" el... félig belógtam a vasútállomásnál a taxisok drosztjára, és kb 10 perc alatt, ott is volt a cetli... múlt héten kaptam meg a bírságot, szintén 10ezer lett ... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Turci!

Hazaértem a nagyfaluból de hulla fáradt vagyok....tegyük át holnapra! :lol:

Losi!

Gratula a géphez....mikor mehet bele az elektronika? :lol:

Udi bácsi figyizz ide!Mán meg csináltam nem volt nehéz sőt mi több!Nagyon jaffa lett!Csak ezüst a széle kicsit idegesít!

Link to comment
Megosztás:

Engem júniusban "kaptak" el... félig belógtam a vasútállomásnál a taxisok drosztjára, és kb 10 perc alatt, ott is volt a cetli... múlt héten kaptam meg a bírságot, szintén 10ezer lett ... :lol:

Mondom én lesben állnak!Ezek speckós közteresek!Delta Force-osok!Bokornak vagy aszfaltnak állcázzák magukat!Gyanutlanul elmész a kocsitól és utána csapnak le! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Aztán olykor úgy járnak, hogy rossz autót kezdenek el macerálni, és jól pofán csapják őket, mint legutóbb itt Kméten! :lol:

Az ő kiképzésük gyengébb volt!Nem tudták a CNPt!Meg a köddé válást se ismerték!Akik engem birságoltak azok igen mire le értem már eltüntek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

A másik nevetséges dolog ez a 20 db lőszer. :lol:

A 2. éleslövészeten Pirtón az első 3 után rájöttem, hogy a szolgálatival nem lehet eltalálni semmit amit szeretnék, úgyhogy 17-et elengedtem egyszerre!Volt pillázás rendesen! :lol: :lol:

A bundzsik leselejtezésre ítélt lőszerét lőttük el.Ládaszám, ezredszinten!

Link to comment
Megosztás:

3db no please -t mi?

az milyen?

kicsi fekete és a bokor mögül integet, hogy no please, no please...

Nye sztrelájtye, nye sztrelájtye. :lol:

A 2. éleslövészeten Pirtón az első 3 után rájöttem, hogy a szolgálatival nem lehet eltalálni semmit amit szeretnék, úgyhogy 17-et elengedtem egyszerre!Volt pillázás rendesen! :lol: :P

A bundzsik leselejtezésre ítélt lőszerét lőttük el.Ládaszám, ezredszinten!

El lehet vele találni, megfelelő mennyiségű gyakorlás után. De az nem 20 lőszer után fog bekövetkezni. 23 év katonai szolgálat alatt volt alkalmam lőni párszor :lol: , meg volt saját önvédelmi maroklőfegyverem (pisztoly :lol: )is. Ennyi idő alatt azonban nem fordult elő, hogy ne tudtunk volna még lőni, ha akarunk. Mindíg több lőszert vittünk, mint amennyi a "kiszabat". Ám, sokszor még ez is kevés egyeseknek. Van aki nem képes elsőre végrehajtani a feladatot. Nekik többet kéne gyakorolni. A jobbaknak meg azért, hogy még jobbak legyenek. Katonai pályafutásom alatt arra a 17 db harckocsigránátra emlékszem a legszivesebben, amit a nógrádi lőtéren lőttem el 1989, és 1996 között. Na az már viszont tényleg kevés. Viszont meg kell hagyni, hogy lényegesen drágább, mint a gyalogsági lőszer.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.