Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Ezek a tények akkor sem változtatnak azon,hogy egy öreg széthajtott,rozsdaboglyát veszel,nagylóerővel és sok kötelező kifizetni valóval utána...hol az eszed már megint? :lol:

A bimmer azisten! :lol: :lol: :lol:

szigorúan új alkatrész árát nézem...

Olyat ezekbe már nem szabad venni!Csak ha nincs más megoldás! :P :D :D

:D :D

Link to comment
Megosztás:

Elgurult a gyógyszere :P

Demá'mikó'? :lol: :lol:

Ebként megynyugvás képpen elárulom, hogy nem veszek BMW-t.

1. Nincs értelmes eladó darab, elég szűk a piac azokban szegmensekben ahol én mozoghatnék.(2,0-ig bezárólag)

2. Nagy motoros BMW-t végképp nem veszek, mert nincs kedvem mindenféle hülje lehúzós adókat fizetgetni.

3. Fogyasztás miatt sem veszek BMW-t, mert az 525TDS-n kívül minden bömbi zabál, az 1.8TDS pedig egy rakás f@os, ami sűrűn szétesik.Az 525-tel egyetemben, ami ugye az Opelben is szolgált.Szívtak is vele sokan.

4. Amit Gabo mondott az alkatrészárakról, igaz.Horror, kivéve ami sűrűn kopik, mint pl. futómű.Még a fék is gáz, az ugy. cucc hamar tönkre megy.

5. Amelyik típus tetszik, (E34-E36-E38) Már lassan a legfiatalabb darab is nagykorúvá érik.A fiatalabb darabok áráért pedig szvsz. irreálisan sokat kérnek.

6. Ilyenek miatt nem veszek BMW-t.Nem vagyok ennyire a pénztárcám ellensége.

:lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Demá'mikó'? :lol: :lol:

Ebként megynyugvás képpen elárulom, hogy nem veszek BMW-t.

1. Nincs értelmes eladó darab, elég szűk a piac azokban szegmensekben ahol én mozoghatnék.(2,0-ig bezárólag)

2. Nagy motoros BMW-t végképp nem veszek, mert nincs kedvem mindenféle hülje lehúzós adókat fizetgetni.

3. Fogyasztás miatt sem veszek BMW-t, mert az 525TDS-n kívül minden bömbi zabál, az 1.8TDS pedig egy rakás f@os, ami sűrűn szétesik.Az 525-tel egyetemben, ami ugye az Opelben is szolgált.Szívtak is vele sokan.

4. Amit Gabo mondott az alkatrészárakról, igaz.Horror, kivéve ami sűrűn kopik, mint pl. futómű.Még a fék is gáz, az ugy. cucc hamar tönkre megy.

5. Amelyik típus tetszik, (E34-E36-E38) Már lassan a legfiatalabb darab is nagykorúvá érik.A fiatalabb darabok áráért pedig szvsz. irreálisan sokat kérnek.

6. Ilyenek miatt nem veszek BMW-t.Nem vagyok ennyire a pénztárcám ellensége.

:lol: :lol:

Kb. 1 hete ezt magyarázzuk neked de mindegy :P

Link to comment
Megosztás:

Kb. 1 hete ezt magyarázzuk neked de mindegy :lol:

Haggyadmá.

Én legalább utána olvastam, beszéltem egy rakás BMW fanatikus emberrel, emaileztem és nem csak a hawerom meg ismerősöm mondta.Ha lett volna normális E34 520i 24V, bizony megvettem volna.De nincs.Ami jó, azt értelemszerűen nem adják el.

Ami xar, azt vegyék meg a lámák.Én nem fogom.

Persze hoztak volna be kintről normálisnak látszót, potom 1.18M lett volna.Éppen mint egy 2001-es Vectra B2, v. B2 Omi ára.S, akkor még nem is v.mi extrás darabról beszélünk.Mert 20i-nél kivéve a 94.06. utáni darabokat, elég szűken mérték szériában az extrákat.Miután bejött a képbe az E39, már más volt a helyzet.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.