Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Milyen bimmer? Mi va? Én a barátnődről beszélek :lol:

ecsém, magasan má az infó se terjed, ezért lehet ilyen fail:

Nekem az értelmi szintem magas :lol:

szóval pár hete, ültünk sokan, mellettem meg egy bimmer volt az nevezett szépasszony társaságával, és nyomatták a diumdisum zenét, mink meg nem tudtunk beszélgetni...aztán szóvá tettem neki h bizonyak.vaany.dért nem pénteken jársz ki muzsikálni.... :lol:

Link to comment
Megosztás:

ecsém, magasan má az infó se terjed, ezért lehet ilyen fail:

Azé van, mert túlképzett lehetsz ide.... bár igaz én megértettem elsőre, de vszínű csak szerencsém volt, vagy otthagytál 1-2 hajszáladat a füvünkben, és az értelem átsugárzott rám is :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

ecsém, magasan má az infó se terjed, ezért lehet ilyen fail:

szóval pár hete, ültünk sokan, mellettem meg egy bimmer volt az nevezett szépasszony társaságával, és nyomatták a diumdisum zenét, mink meg nem tudtunk beszélgetni...aztán szóvá tettem neki h bizonyak.vaany.dért nem pénteken jársz ki muzsikálni.... :lol:

Ott sem voltam amikor ez vót, honnan a pékfaxból tudjam a sztorit e?

Link to comment
Megosztás:

Pajához csatlakozva, vitt Tomi egy kört az Omival.Egy álom azaz autó, ahogy suhan, rezzenéstelenül.Hihetetlen feeling.Főleg így, hogy rendbe lett rakva a futómű.Gyakorlatilag nem történik semmi, az autómata kultúráltan teszi a dolgát, szinte nem is lehet észrevenni, hogy kapcsol.

Paja hátul kis híján elaludt, mert Tomi vezetési kultúrája nemkicsit változott! :lol: Előnyére! :lol:

Tomi, köszi hogy vittél. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pajához csatlakozva, vitt Tomi egy kört az Omival.Egy álom azaz autó, ahogy suhan, rezzenéstelenül.Hihetetlen feeling.Főleg így, hogy rendbe lett rakva a futómű.Gyakorlatilag nem történik semmi, az autómata kultúráltan teszi a dolgát, szinte nem is lehet észrevenni, hogy kapcsol.

Paja hátul kis híján elaludt, mert Tomi vezetési kultúrája nemkicsit változott! :lol: Előnyére! :lol:

Tomi, köszi hogy vittél. :lol:

te is vittél volna...nm :lol:

Link to comment
Megosztás:

Pajához csatlakozva, vitt Tomi egy kört az Omival.Egy álom azaz autó, ahogy suhan, rezzenéstelenül.Hihetetlen feeling.Főleg így, hogy rendbe lett rakva a futómű.Gyakorlatilag nem történik semmi, az autómata kultúráltan teszi a dolgát, szinte nem is lehet észrevenni, hogy kapcsol.

Paja hátul kis híján elaludt, mert Tomi vezetési kultúrája nemkicsit változott! :lol: Előnyére! :lol:

Tomi, köszi hogy vittél. :lol:

Hamarosan változik az avatar? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.