Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

miért mit csinált? Sztem semmi olyat amit a rendőr meg tudna csinálni... ez a baj....

Majd ha téged is egy ilyen önjelölt drifter telibevesz egyszer előről meglepetészerűen,lehet másképp látnád a dolgot.Nagyon haragszom minden ilyen drifter köcsögre,én ott a helyszínen átengedtem volna a jogsiját egy iratmegsemisítőn.

Link to comment
Megosztás:

Majd ha téged is egy ilyen önjelölt drifter telibevesz egyszer előről meglepetészerűen,lehet másképp látnád a dolgot.Nagyon haragszom minden ilyen drifter köcsögre,én ott a helyszínen átengedtem volna a jogsiját egy iratmegsemisítőn.

hm... Nem tom, még nem sikerült meglepniük ilyeneknek.... Kérdezt Gondos Tamást, mikor párosban nyomják. A baj nem csak vele van, hanem a többi figyelmetlen vezetővel (Akik nemhogy másik autót de pl a korlátozást feloldó táblákat sem látják, és meglepődnek, mikor más haladna...) Egy dolog, hogy mikor és hol csinálja, lehet hogy nem a tömött belvárosban kell(ene), ellenben lehet jobban uralja a verdát mint sokan együttvéve (Lehet nem, nem ismerem, csak abból indulok ki hogy sokan csak az "egyenesen nyomom, de király vagyok, kanyar jön 1el megyek" kategória...

Amúgy erősen féltékenységet hallok ki...

Link to comment
Megosztás:

Ebben annál több a felsőbbrendűség :

:huh: :lol: ^_^ B)

Nem én állítom, normálisabb rendőröket kérdezzél meg a rendőri többség vezetési képességéről... ennyi... Nincs ebben felsőbbrendűség.. tények, azok vannak.. ott ahol 60nal beveszem én a kanyart (én, aki nem tud vezetni!) ott a rend bátor őrei simán árkot fogtak... Még a helyszínelő barátom is kiröhögte őket...

Mondjuk én csak ált ott ökörködöm ahol ismerem a terepet, nem okoz meglepetést az ismeretlen út, és próbálom nem ráhozni a szívbajt másra, és nagyjából akkor húzogatom a rendőrök bajszát ahol tudom, hogy igazam van.

Félreértés ne essék, nem védeni akarom, mert Omegás, csak soxor hallom: "úristenmicsinál, mindjártmeghal" az közelébe nem jár... Ettől még igazatok van...

Link to comment
Megosztás:

hm... Nem tom, még nem sikerült meglepniük ilyeneknek.... Kérdezt Gondos Tamást, mikor párosban nyomják. A baj nem csak vele van, hanem a többi figyelmetlen vezetővel (Akik nemhogy másik autót de pl a korlátozást feloldó táblákat sem látják, és meglepődnek, mikor más haladna...) Egy dolog, hogy mikor és hol csinálja, lehet hogy nem a tömött belvárosban kell(ene), ellenben lehet jobban uralja a verdát mint sokan együttvéve (Lehet nem, nem ismerem, csak abból indulok ki hogy sokan csak az "egyenesen nyomom, de király vagyok, kanyar jön 1el megyek" kategória...

Amúgy erősen féltékenységet hallok ki...

Ez nem féltékenység te agyalágyult omegás hátsókerekes szitirészer!!!

Itt arról van szó,hogy nem a tömött belvárosban kell kivagyiságból mutogatni,hogy ki vagy és mit tudsz egy fosom omegával,hanem arról,hogy ilyen tömegben azonnal megvan a baj és egy takony 20éves kölöknek semmi felelőségérzte nincs ehhez,arról nem beszélve,hogy már szóltak neki a rendőrök,hogy nem kéne,mert kapni fog érte.

Nem ismered az itteni viszonyokat,szal jobb ha nem nyivánítasz véleményt,majd ha a te kocsidat és a te ismerősöd vagy családtagod lesz veszélyben az ilyen barmok,miatt kicsit másképp fogsz erre gondolkodni/vélekedni.

Ne haragudj,hogy ennyire agresszíven neked ugrok,de engem pont egy ilyen önjelölt pöcs bmw-s tört össze úgy,hogy a pirosnál vártam a zöldre.

Mitől több ő mint bárki?

És ami legdühítőbb az egészben,hogy ilyen f4szképűek nem jönnek ki a gokartpályára,mert ott fosik,hogy beégne. :huh:

Szóval ha még mindig nem érted miről ugatok itt,kívánom hogy álljon bele az omid orrába egy 5-ös bömbölő driftelés közben,majd meglátjuk hogy áll a szád utána! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez nem féltékenység te agyalágyult omegás hátsókerekes szitirészer!!!

Szóval ha még mindig nem érted miről ugatok itt,kívánom hogy álljon bele az omid orrába egy 5-ös bömbölő driftelés közben,majd meglátjuk hogy áll a szád utána! :huh:

Asszem nem ezt a hangvételt ütöttem meg Veled... Ha NORMÁLISAN elolvasnád amit írok : NEM VÉDEM... OLVASNI IS TANULJ MEG NE CSAK VEZETNI!.. Kösz ^_^

Mintha írtam volna hogy nem ott kellene... de ha nem tudsz értelmezni, mert elborult az agyad, azon nem tudok segíteni.

És kösz a jókívánságot :P Ilyet ellenségemnek nem kívánok, nem klubtársnak, de nem vagyunk egyformák. B)

Mégegyszer csak NEKED: NEM támogatom az ilyet. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Mégegyszer csak NEKED: NEM támogatom az ilyet. :huh:

Akkor jobban olvasd el,amit írtál,mert kicsit felsőbbrendűség és lenézés jött át az írásodból.

A kivánságról meg annyit,hogy addig én sem vettem ezt komolyan,amíg nem engem hajtogattak bele a kocsimba és hajszálon múlott az életem egy barom miatt,aki azt hitte tudja uralni a gépet.

Szal inkább hagyjuk ezt itt most,mert te nem látod át pontosan miről is beszéltünk és nekem túlságosan szívügyem,hogy az olyan f4szkalácsokat,mint ez a tegnapi láma is,ne legynek többet volán mögött.

Link to comment
Megosztás:

driftelni nem egy 30-as táblával védett több gyalogosátkelőhellyel rendelkező beláthatatlan belvárosi kanyarban kell.

Erről van szó! :huh:

...és nem arról,hogy irigyek a rendőrök vagy bárki,mert ő nem tud ilyet...tud,de nem a tömött belvárosban,borutca idején,amikor tele a város gyerekkel és részeg fazonokkal,akik bármikor lelépnek a járdáról.

Szóval a lényeg az,hogy ha megakarja mutatni mit tud,inkább a pályán tegye,vagy ha nem ott teszi,akkor meg ne csodálkozzon,ha ugrik a jogsija.

Ennyi!

Gabó!

Te pedig ne haragudj,hogy így lesüvöltöttem a fejed,de te se érezd magad többnek,mert két tonnás hatszázkilencvenmillió lóerős sasban ülsz.Egy jobb épített corsa úgy hagyna ott,hogy csak lesnél,még kanyarban is! ^_^ :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gabó!

Te pedig ne haragudj,hogy így lesüvöltöttem a fejed,de te se érezd magad többnek,mert két tonnás hatszázkilencvenmillió lóerős sasban ülsz.Egy jobb épített corsa úgy hagyna ott,hogy csak lesnél,még kanyarban is! :D :P

kiszólt a korzás a zsákból :huh: :lol: ^_^

engem a balcsira vezető úton mindenki le akart tolni, hagytam is aztán ettem a sofőr csárdában egy rántott húst, toltam rá egy redbull-t és

kényelemben suhantam tovább tempomat 100. szépen nyugodtan csendben. a sok lóerővirtuóz meg kergesse szét azt a sok kisblokkos sz4rt hátul a gyerekkel

és érjen le 20 perccel hamarabb. már nem érdekel. :lol: tudom, hogy képes vagyok rá, hogy megtegyem Debrecen Kecskemétet (200km) egy óra harminc perc alatt és ugyan ezt tudom a balatonra és tudok kétkerekezni is ugye Johhny B)

Link to comment
Megosztás:

...és nem arról,hogy irigyek a rendőrök vagy bárki,mert ő nem tud ilyet...tud,de nem a tömött belvárosban,borutca idején,amikor tele a város gyerekkel és részeg fazonokkal,akik bármikor lelépnek a járdáról.

Szóval a lényeg az,hogy ha megakarja mutatni mit tud,inkább a pályán tegye,vagy ha nem ott teszi,akkor meg ne csodálkozzon,ha ugrik a jogsija.

Ennyi!

Ezt kérdeztem a legelején, hogy mi történt... akkor csak az hangzott el, hogy driftelgetett egy kiskötsög... Akit nem ismerek, így lehet béna balfék, de lehetne egy jól képzett fiatal srác is... az hogy belvárosban, mondom nem preferálom, de akkor még szó sem volt 30as tábláról, gyalogosokról... ott pláne ne játsszon ilyent akkor se ha ő Suhamer, ezt megértem :huh:

A rendőrök nagy része pedig tényleg nem tud jobban vezetni a többségünknél...

Gabó!

Te pedig ne haragudj,hogy így lesüvöltöttem a fejed,de te se érezd magad többnek,mert két tonnás hatszázkilencvenmillió lóerős sasban ülsz.Egy jobb épített corsa úgy hagyna ott,hogy csak lesnél,még kanyarban is! :lol: B)

Nem haragszom, értem én, hogy azt hiszed többnek hiszem magam, mert autóm van :P Pedig én aztán tartom ahhoz magam amire apám tanított, hogy vezetni az tud aki minden dolgot ki tud védeni, olyan meg nincs, szal Én NEM tudok vezetni... és hidd el, többségében épp magasról letojom, ha egy kispolski vagy egy szusi (neadjisten Corsa) leelőz, nincs bennem a "megmutatom, hogy erősebb vagyok effektus ( elismerem nagyon ritkán igen, de akkor is nagyjából sejtem a korlátaimat és 100%ban nem én kezdeményezek...) a 2. mondatodra azt tudom mondani Neked, mint Antinak.. ugyanolyan súly-lóerőaranyú autóval keménykedjen mindenki, nekem sem kunszt lealázni egy Krazt, pedig kicsit erősebb.. nem ugyanarra kitalálva :D - Ahogy Tomi leírta... 5-800 km után tempomattal, kényelmesen utazva kiszállni...

Mondjuk a kívánságod ettől függetlenül szíven ütött :lol: ^_^

Link to comment
Megosztás:

OK,bár valahogy nem izgat a dolog...kismotoros nagybálna,nagy fogyival és lusta mozgással. :huh:

Most azé', hogy neked jó legyen, nem fogok venni 530i V8cat! :lol: ^_^ B) De szeretném én azt pl. átiratni, meg fizetni a 188LE után a luxusadót, meg a kötelezőjét.A fogyija meg kb. annyi a felhasználók szerint mint a 20i-é! :D

Az igazat meg vallva akkor már autót vennék én is! :D

Te csak neszójá"be!nem sokkal erősebb a géped mint az enyém, jelenleg..... :P :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.