Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

védőcső nincs egyes helyeken valami hálós csőben vannak elvezetve. Nem is csodálom, hogy sokat visszahívtak.

Azok az autók már megjelenésükkor is erősen megosztották az autós szakembereket.Magyarán úgy voltak xarok ahogy voltak.Sajnos nem hinném, hogy ez azóta is változott.De ez a "benyaszűrő a tankban" dolog kicsit kiverte a biztit nálam.

Milyen jó is a tele tankban kotorászni, miközben az ember kezét szétsz@bja a benya.... :huh:

Link to comment
Megosztás:

Padon még nem mértük de hamarosan el fog készülni az Fx és lemérjük MR.Dyno-val úgy néz ki találtam még pár elkóborolt pacit... :lol: Közben skodálatos dolog történt....megérkeztek keresztszüleim Csehországból természtesen a Skoda 1000 MB de luxe-al. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Padon még nem mértük de hamarosan el fog készülni az Fx és lemérjük MR.Dyno-val úgy néz ki találtam még pár elkóborolt pacit... ^_^ Közben skodálatos dolog történt....megérkeztek keresztszüleim Csehországból természtesen a Skoda 1000 MB de luxe-al. :lol:

Uhh, az egy szép gép. Esetleg 1-2 képet dobhatnál róla. Vagy fent vannak Carstylingon? :huh:

Link to comment
Megosztás:

Elég lazák vagytok....FTP feltöltési adatokat nyilvános fórumon közölni. :lol: :P

Usem kapja meg az origi anyagot ^_^ Mert majd én még dolgozok rajta,,,, meg már így könnyű az alap ötlet megvan :huh: szal még nemadom neki.... vann még bennem ötlet B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.