Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Etanol odafelé 7 lityi a bc szerint, visszafelé nagypapásabb tempóban 6,6.

Ma hazafelé a Rákóczi út végén levő kereszteződésnél mellém állt egy BMW-s.

Ja előtte egy fiatos szerencsétlenkedett a 44-esen hazafelé előttem aztán egyszer meguntam, és megelőztem jött erőlködni, de nem volt értelme. Az ominózus kereszteződésben a fiat mögöttem állt.

Nos a sztori tovább, Bmw-s ad egy gázfröccsöt, persze nem hagyhattam szó nélkül én is felemeltem az Astra hangját.

Pihi túráztatás, lámpaváltás előtt már játszottam a gázzal ford szám 2500-3000, Bmw-s hasonló, lámpaváltás majd mindketten nagy rutinosan hangosan szépen lassan elindultunk.

A kövi lámpánál röhögtünk egymásra, és pár szót beszéltünk, majd tipli tovább.

A fiat innét kezdve valamiért már nem erőlködött, és szép lassan lemaradt.

Link to comment
Megosztás:

Értem én,csak te is tudod,hogy a bömbik hírhedten éhesek,szeretnek enni,másrészt van gyerekbetegségük azoknak is bőven.

Mindegy,a lényeg,hogy végre olyat vegyél már,amiben a család kényelmesen elfér és végre nem adod el 1 év múlva. :huh:

Olyanra még nincs pénzem! :lol:

Amúgy meg ezt sem adom el.18.-án lesz 1 éve, hogy nálam van, és 600km múlva benne lesz 20e. km.Azé' az igenszép ám.....

Én még mindig a zöldet siratom... B)

Olykor én is, de azóta vagy meghaltam volna, vagy pedig v.mi durva gyorshajtási bírság részleteit nyögném.... ^_^

Thx a féktisztiítót!

Link to comment
Megosztás:

Mélykék: 10db átvette

Bazsi: 10db átvette fizetve

Udi: 5db

Tomi: 10db ami marad...

Stefan 10db

Warvolf: 4db átvette fizetve

GsiCsabi: 4db átvette

hening: 4 db (BW-n átveszem) átvette fizetve

550 Ft/db lett az ára.

ide lehet utalni ha úgy jobb: 10918001-00000023-11870004

Elfelejtettem elkérni a pár dbomat.. na mindegy majd eccer...

Link to comment
Megosztás:

Mélykék: 10db átvette

Bazsi: 10db átvette fizetve

Udi: 5db

Tomi: 10db ami marad...

Stefan 10db

Warvolf: 4db átvette fizetve

GsiCsabi: 4db átvette

hening: 4 db (BW-n átveszem) átvette fizetve

550 Ft/db lett az ára.

ide lehet utalni ha úgy jobb: 10918001-00000023-11870004

vááá, Pista elhozhatta volna az enyémet is :huh:

Ez amúgy milyen bank? OTP?

Link to comment
Megosztás:

Az ilyen német közvélemény kutatók álltal készített, főleg német autókat favorizáló statisztikák számomra mindig öntömjénezésnek minősülnek.Egy biztos!Minél újabb, annál bonyolultabb, és annál nagyobb a meghibásodás lehetősége.Tök8, milyen márka.

Amúgy a Suzukinál banális dolgok miatt is elrendeltek visszahívásokat anno.

Ezt a képet nagyítsátok csak ki!Kicsit látszik ott a mókus ish..... :huh: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma Pegeout 307-et szereltem na azt nem nevezném autónak...régóta vacakolt de most sikerült neki hibakódot dobnia.

Gyújtás kihagyásra panaszkodott de kiderült, hogy valójában nem kap elegendő benzint és azért torpan, fullad, leáll stb. a legnagyobb poén, hogy a benzinszűrők a tankban vannak AC-val és a jelszint jeladóval együtt lehet kiemelni.

Cserélni nem lehet csak kimosni ami abból kijött...fekete trutyi azon én is meglepődtem. A motorhoz csak 1 benzincső megy nincs visszatérő ág és persze kézzel kellett légteleníteni. Kábelkötegek csak lazán vannak betekerve szig.szalaggal, védőcső nincs egyes helyeken valami hálós csőben vannak elvezetve. Nem is csodálom, hogy sokat visszahívtak.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.