Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Az a szép, hogy hiába volt full eltömődve, nem volt jelentősége.S, mivel vákumvezérlése volt, nem is dobott hibakódot.De sajnos v.mi még szop@ik! :huh: Majd kilegózom.Egyelőre nincs kedvem hozzá nyúlni.

"Ezt az autót nem kell szerelni,hibátlan,soha nem romlik el!" :lol: ^_^ B)

Link to comment
Megosztás:

Na, ma megkaptam a csekket a közterületesektől... :lol:

06.15.-én, félig belógott az autóm, a vasútállomásnál lévő taxisok drosztjára, és a megállni tilos tábla az autó első ajtójánál volt...

Szvl,még aznap bementem, de azt mondták meg kell várni a levelet, mert csak utánna lehet fellebbezni... na ma megérkezett, megbüntettek 10000-Ft-ra... hogy a jóédes........ B)

Pedig nem akadályoztam a forgalmat, meg a köcsög taxisokat sem, kb. 10 percet voltam bent az állomáson... ^_^

Na mind1, most futhatok pár kört, hátha lejjebb tudom alkudni ezt az összeget... :lol:

ESETLEG VALAKINEK ISMI OTT? :huh: :P

Link to comment
Megosztás:

"Ezt az autót nem kell szerelni,hibátlan,soha nem romlik el!" ^_^ B) :P

Ettől ez még működik hibátlanul, nincs túlfogyija, nem indul nehezen.Szal.....

Amúgy a 7végi szegedi túra dugózással együtt is 4.7L/100km volt.........elég szép teljesítmény szvsz.... :lol:

Na, ma megkaptam a csekket a közterületesektől... :huh:

06.15.-én, félig belógott az autóm, a vasútállomásnál lévő taxisok drosztjára, és a megállni tilos tábla az autó első ajtójánál volt...

A taxisok első dolga volt, hogy riasztották a közterületeseket.Hidd el.Nagyon rendes, jóravaló emberek azok.A közterületesekkel együtt, a parlagfűvadászokról nem is beszélve. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.