Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Mi is menni akartunk , de hát pont holnap vonul ide a család Békéscsabáról Mamát látogatni.

Illendőség kedvéért ki kell menjek értük a vonatállomásra, ebédet adni stb,

Muszáj volt bevállalnom, mert ha most nem akkor jövőhétvégén kellett volna velük foglalkoznom.

Inkább a mostanit választottam, Szelíd csak fontosabb. :)

Link to comment
Megosztás:

http://kepfeltoltes.hu/090712/P7050004_www...ltoltes.hu_.jpg

Csabi! A képeidet, meg esetleg a konvojozós videót, amit telóval csináltál megosztod majd velünk?

Vagy nekem át tudnád küldeni? Én nem sok képet csináltam és ami bosszantó, hogy a videó xar lett, nem jó semmire az a kamera :)

Stefan,

ahhoz képest, hogy kifejezetten kértelek, hogy offolj helyettem is, nem sok, mit összehoztál :P

Szia Csabi! :(

Link to comment
Megosztás:

Csabi! A képeidet, meg esetleg a konvojozós videót, amit telóval csináltál megosztod majd velünk?

Vagy nekem át tudnád küldeni? Én nem sok képet csináltam és ami bosszantó, hogy a videó xar lett, nem jó semmire az a kamera :(

Képek hamarosan fent lesznek, feltöltése folyamatban :hiya:

Videót, majd átküldöm, mert nem tudom feltenni.. :)

Addig is 1-2 jó kép.. :P

Kep_049.jpg

Kep_050.jpg

Link to comment
Megosztás:

Na megjöttem.

Én nagyon sajnálom, hogy nem tudtam Szegedre menni (a fiamat is vinni szerettem volna), de sajnos így jött ki. A betonozás csak egy volt az okok közül. Két talicska beton között mindig pihentem egy kicsit, mert a gyomrom még elég zilált volt.

Vasárnapra már egész rendbe jöttem.

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam Tormásinál és Bazsi feltöltötte a klímát....működik rendesen csak a nagy nyomáskapcsolója rossz 20 bar-nál nem indítja el a ventit. Mivel egy nagy Astra G ventilátorom van ez nem probléma, klíma kapcsoláskor egy relével elindítom a ventit és mehet nyugodtan padlógázzal amíg a klíma működik. Végre pakolhatom vissza a műszerfalat... :(

Klímát beépíteni extra nagy sz@pás és hatalmas türelmet és kitartást igényel. :P

Köszönöm Kiskaszának, Bazsinak, Losinak a segítséget!!!! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.