Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

:) :) :lol:

Tartottam egy kis pihit Fx klímaszerelés közben, teljesen kimerültem de ez a kép feldobott. <_<

Mechanikus részekkel kész vagyok, most már csak kábelkötegeket kell gyártani és bekötni. Életemben nem szívtam ennyit, sajnos közben kiderült, hogy a padlólemez is ki van rohadva több helyen hamarosan vihetem Ferihez karosszéria javításra.

Link to comment
Megosztás:

Én ma kint voltam délután a tecsóban.Jöttünk vissza hugival,erre az aluljáró előtt egy 525 bömbi megtalált 4 kisebbségivel.

Kiakartak villogni a belsőből,mert ők a szakadt verdával menni akarnak egyet keresztbe.60-nal mentem nem volt nekik elég.

Megálltunk az aluljáró előtt,figyeltem a tükörben,mutogattak és ugattak.Lassan nyugisan befordultam az aluljáró felé balra,persze azonnal keresztbe vágta a bömbit.Na akkor durrant el az agyam,bevillant a balesetem.Vártam,majdnem letolt már.Aztán hallottam,hogy felbőg a bömbi és a Lidl-nél kivágott mögülem.Fülig ért a szájuk a kis köcsögöknek,amíg vissza nem vágtam 4-ből 2-be a Morzsát és elkezdtem tolni és átüvöltöttem nekik,hogy nudlik vagytok és leléptem. <_<

Aztán a körforgó után a dutépnél leléptek,ott már nem toltam,mert tudtam,hogy kint vannak a zsaruk,mivel 20perce arról jöttem.Őket ki is vették,amikor elmentem mellettük,csak egyet dudáltam nekik és intettem,nem voltak boldogok! :)

Link to comment
Megosztás:

Én tegnap hoztam el a német góré autóját,egy Fabiát!Ezzel nem is lenne gond!Hátul a vízmű úton az A6-os próbálkozott!Csak ebbe a kis járgányba egy 1.9-es tdi motor köhög ami 110 Le.Kicsit kellemetlen lehet amikor a kicsi le aláz!És a nagyból csak a másik seggét lehet látni!

Link to comment
Megosztás:

Csak azért a kissebségiekkel vigyázni kell, mert elég genyák és megjegyzik az arcodat aztán nehogy gond legyen később <_<

Itt laknak a műkertben,nem téma.Tegnap itt jaszkariztak a bömbivel,gondoltam lemegyek és tolunk még egyet,csak hogy érezzék a törődést. :)

Link to comment
Megosztás:

Itt laknak a műkertben,nem téma.Tegnap itt jaszkariztak a bömbivel,gondoltam lemegyek és tolunk még egyet,csak hogy érezzék a törődést. <_<

Nálunk nincs gond a tesókkal, amikor az eon-nál dolgoztam legalább 28* kikapcsoltam náluk a vellanyt :) :)

Azzal belettek nevelve.... :lol: De zömébe itt már rájöttek hogy melóval jobban lehet élni! Meg nem egy kötöszködős társulat ez hála! :lol:

Link to comment
Megosztás:

(roma) bemegy a polgármesterhez és azt mondja,hogy ő dolgozni szeretne!Mire a polgármester..szerencséd van pont van üresedés, 500 ezres havi fizetés,bombázó szőke titkárnő,és egy hivatali fullos bmw sofőrrel! Mire a roma Te viccelsz? Mire a polgármestr-Te kezdted!

Link to comment
Megosztás:

a toyota kint a szervizben 4db porlasztócsúcs kicserélve, de a motorvezérlő egység is beszart, így kaptam egy csere hiace-t.

talán péntekre meglesz a sajátom.

a porlasztó 160.000 Ft/db és ugye kell 4

a vezérlő majd 400.000 Ft

egy éves a vas és elment mind a 23.000 km-t

már a toyota sem a régi <_< :)

Link to comment
Megosztás:

a toyota kint a szervizben 4db porlasztócsúcs kicserélve, de a motorvezérlő egység is beszart, így kaptam egy csere hiace-t.

talán péntekre meglesz a sajátom.

a porlasztó 160.000 Ft/db és ugye kell 4

a vezérlő majd 400.000 Ft

egy éves a vas és elment mind a 23.000 km-t

már a toyota sem a régi :) :)

Hát ez szomorú.... <_< mi több szégyen ! A TOYOTA SZÉGYENE !!!!!

Link to comment
Megosztás:

már a toyota sem a régi :) :lol:

Nem a régiséggel van a gond, hanem a D-4D rendszerrel.Más is panaszkodott ilyesmire, aminek az oka a gatya üzemanyag.Tök8, hol tankolod.

más:

Volt nálam Udi, és elvitte a Kiskaszától beszerzett cuccokat.Hátt, elég kísérteties volt a gépe így műszerfal nélkül! <_< :) :lol: De ment! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.