Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szerintem ismerkedik veled, Joe soha nem panaszkodott ilyesmire.

Szerencsémre nálam nem jöttek elő ezek a dolgok.

Mondjuk az is tény, hogy ilyen jellegű javítások nem voltak az 5 év alatt.

Hozzám képest kicsit maximalista a srác, de mondjuk érthető mivel Németországba akarna járni vele.

Mire teljesen fel lesz készítve a hosszú utakra, addigra meg úgy fest melója nem lesz kint. <_<

Nincs sok szerencséje mostanában.

Link to comment
Megosztás:

Továbbra is azt mondom aki klímát akar 93-as Astrába az inkább felejtse el....bekerült a fűtésbox nem kis szenvedés árán. Elmentünk egy bontóba ott kerestünk egy klímás roncsot és csináltunk egy sablont róla mivel a tűzfalon semmi előkészítés sincs. Teljesen máshol mennek a csövek egyik régi lyukat ledugóztam, amit kivágtunk flex-el azokat lekezeltem és filózok rajta, hogy valami spéci anyaggal tömíteni is fogom külön biztos ami biztos alapon. Hátra van még a kábelezés, relék elhelyezése, klímahűtő és venti beépítése.

Link to comment
Megosztás:

Ha valaki mégis klímát akar venni akkor hozza el a szőnyeg alatti hangszigetelő betétet is, különben a hátra menő csöveket ami az ülések alatt vannak nem tudja normálisan berakni. :) Szerencsére helyi bontóban még a roncsautóban megvolt. <_<

Link to comment
Megosztás:

Ha valaki mégis klímát akar venni akkor hozza el a szőnyeg alatti hangszigetelő betétet is, különben a hátra menő csöveket ami az ülések alatt vannak nem tudja normálisan berakni. :) Szerencsére helyi bontóban még a roncsautóban megvolt. <_<

Apró csacskaságok! :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.