Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

1. Honnan lehet látni különben, hogy egy déélux ?

2. És persze hogy kell berakni az ótóba ? :) :) :lol:

1. rá van írva, és a simához képest egy plusz 2szálas vezeték van rajta.

2. kinyitod az ajtót, beteszed (ülésre, csomitartóba, stb). <_< Az injektorsorról kell lehúzni a csatikat, és ezt kell közé iktatni.

A hőmérsékletérzékelőt hozzáfogatod a vízkör egy megfelelő (lehetőleg a termosztát elé) pontjához, testet adsz neki, és go.

Így kínainak tűnik, de ha ott vagy akkor már világos minden, én az előbb csináltam meg.

A srácoknak köszi a segítséget, ami főleg szerszám terén volt érdemi.

Működik.

Ja, és volt egy trabisunk is. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A hőmérsékletérzékelőt hozzáfogatod a vízkör egy megfelelő (lehetőleg a termosztát elé) pontjához, testet adsz neki, és go.

Lehetőleg a fűtésboxhoz menő vízcsőhöz közel a motorhoz (kis vízkör) kell berakni és ne a termosztát és a hűtő között lévő vízcsőhöz. <_<

Link to comment
Megosztás:

Szerezz már infót a trabiról!

Műszaki van-e rajta, évjárat?

Még akár pályanapra is jó lehet. <_<

"hi!

azt mondja, hogy műszaki van rajta, de zk nincs. viszont nem az ő nevén van, mert örökölte, így hát eladni csak úgy tudná, ha átíratná a saját nevére, és ezt nem akarja. közvetlen az elhúnyt-tól nem lehet szerintem megvenni. ő nem akar rá pénzt áldozni.

de ha valaki állja a 2 átíratást, annak oda adja csak úgy. Ő nem akar érte pénzt, csak fizetni sem szeretne. ezen kívül semmit sem tudni róla"

a műszaki állapotát felméretem velük és írok

Link to comment
Megosztás:

"hi!

azt mondja, hogy műszaki van rajta, de zk nincs. viszont nem az ő nevén van, mert örökölte, így hát eladni csak úgy tudná, ha átíratná a saját nevére, és ezt nem akarja. közvetlen az elhúnyt-tól nem lehet szerintem megvenni. ő nem akar rá pénzt áldozni.

de ha valaki állja a 2 átíratást, annak oda adja csak úgy. Ő nem akar érte pénzt, csak fizetni sem szeretne. ezen kívül semmit sem tudni róla"

a műszaki állapotát felméretem velük és írok

vonassa ki a forgalomból és elmegyek érte trailerrel

Link to comment
Megosztás:

De annyiért még jó lehetnekem horgász autónak is.

Szóval ne kapkodjunk azzal a kivonatással.

Ja reggel fél 5-kor kaptam egy 3000Ft-os csekket, mert nem volt nálam az idei KGFB igazoló lap.

Szerintem nem is kaptam, mert az előző 5 év benne van a forgalmiban.

Rádión leellenőrizték, hogy rendben, de csaj azért mégis megvágott. <_<

Ja, és a kollégája ahogy jött a kocsi mögül rögtön kérdezte, hogy ittam-e?

Mondom: A kocsi ETANOLLAL megy, ezért van cefre szaga, szóval a szondát csak tartsa meg magának. Lúzer.

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozom!!!

Joee X14NZ-jébe ma reggel beraktuk a Hunflexet simán beindult vele, utána tankoltunk bele E85-öt és elmentünk tesztútra nem tapasztaltunk semmi problémát. Igazából holnap reggel a hidegindításnál fog kiderülni, hogy minden rendben van-e.

Link to comment
Megosztás:

Joee X14NZ-jébe ma reggel beraktuk a Hunflexet simán beindult vele, utána tankoltunk bele E85-öt és elmentünk tesztútra nem tapasztaltunk semmi problémát. Igazából holnap reggel a hidegindításnál fog kiderülni, hogy minden rendben van-e.

Hát, ma én is megpróbáltam beszerelni, de sajnos sikertelen művelet volt, mert a kábeltartó műanyag dobozt, (ami alatt lapulnak a csatik), nem olyan egyszerű leszedni... :)

Felhívtam Bazsit, és tényleg nem olyan mint Gepárd autójában a kábeltartó doboz, így most majd megyek ki hozzá, remélem, sikerül már ott betenni a HUNFLEX-et... <_<

Link to comment
Megosztás:

Omega B

Beszéltem a tulajjal, olyasmi márkafanatikus mint sokan itt a klubban.Ez az Omi a 3. autó de nincs rá ideje, több mint egy éve áll nála.

Ennyiért nem rossz vétel.A bal eleje volt buccos, de ezt a képek is tanusítják.

Klímagondjai vannak+nincs rajta műszaki.Azért ennyi.

Nálam nem játszik sajnos, fiatal autóra gyúrok.

Ebként én is csatlakozom az előttem szólókhoz, Boldog Szülinapot Paja és Johnny!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.