Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

szívesen visszaadnám a roncsot a suzuki gyárnak, elrettentő példának!

Ezt gyártjátok vazze!

Szted a Vectrád, fejjel egy fának hogy nézett volna ki?A teteje max. egy A8nak erős.

A kiválasztott kép pedig azért is erős, mert látszik a picike cipője.

Személy szerint engem ez a kép eléggé megviselt, mikor megláttam.Csak abban bízom, hogy azonnal meghalt.Pedig gyerekülésben volt, ami szintén látszik a képen ill. az is, hogy be volt kötve.

Az okok pedig: sz@r út, pillanatnyi rosszullét, pillanatnyi figyelmetlenség+ sz@r út, hátra fordult a gyerekhez....bármi.Ezt már sosem tudjuk meg.Nem kell rögtön az autót fikázni, ilyesmi bárkivel előfordulhat, veled is.Oda kell figyelni, és főleg ésszel menni.

Ha gyereked lesz, majd szépen lassan megérted.

Link to comment
Megosztás:

Szted a Vectrád, fejjel egy fának hogy nézett volna ki?A teteje max. egy A8nak erős.

valszeg belapult volna vagy kidönti a fát :D de akkor is én jártam a gyárban, fogtam a lemezt amiből préselik az oldalát láttam hogyan készül

EZ EGY FOS

de nem kell összetörni :lol: lehet, hogy érzéketlennek szívtelennek tűnök, lehet érte kövezni de megedződtem má...

Link to comment
Megosztás:

Ha gyereked lesz, majd szépen lassan megérted.

Khmmm...ezt inkább ne...

Bármelyik autó elhajlott volna csúnyán,de nagyon kiváncsi lennék,hogy hogyan sikerült ezt összehoznia.

Mondjuk ez akkor sem javít azon,hogy az a kasztni iszonyat vékony itt-ott,mivel az ignis a régi stift padlólemezére épül,csak meg van toldva.

Ez se piskóta.

A srácok túlélték,pedig nem gyök kettővel kapták telibe az oszlopot...ahoz képest,hogy az F még az E kadett-re épül nem is olyan rossz.

Link to comment
Megosztás:

Sajnos a közlekedés egyre veszélyesebb üzem..... :D

De a Suzuki gyárban én is meglepődtem a papírvékony lemezek láttán..... :lol: ( a számítógépem háza is kazánlemez ahhoz képest )... :lol:

Ui.: ......bármelyik autó gyárban nézelődhetnénk, 1-2 tizeddel vastagabb lemezt sehol sem találnánk....

Link to comment
Megosztás:

Én csak annyit fűznék az egészhez, hogy az emberi hülyeségre nincs olyan biztonsági eszköz és autó amire kijelenhetnénk, hogy ebbe 100% túlélem. Az én véleményem az az , hogy a mindenkori közlekedés/utviszonynak megfelelően kell hajtani! Illetve az ember legyen tisztába az autó fizikai határaival és az aktuális műszaki állapotával.

Link to comment
Megosztás:

Az én véleményem az az , hogy a mindenkori közlekedés/utviszonynak megfelelően kell hajtani! Illetve az ember legyen tisztába az autó fizikai határaival és az aktuális műszaki állapotával.

Sajnos sokan nincsenek tisztában ezzel....túlmennek a saját képességeik és az autójuk fizikai határain! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Khmmm...ezt inkább ne...

Hallgatom az értelmes érveidet.De csak és kizárólag azt.

Amúgy a WagonR padlólemezét toldották meg.Vékony vagy nem, más autó sem nézett volna ki jobban.Akár Opel, akár rönó, akárbármi.

valszeg belapult volna vagy kidönti a fát :lol:

Vagy ahogy toltad neki mindig, átrepült volna a fák felett mi? :D

Az én véleményem az az , hogy a mindenkori közlekedés/utviszonynak megfelelően kell hajtani! Illetve az ember legyen tisztába az autó fizikai határaival és az aktuális műszaki állapotával.

Ennyi a konklúzió. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vagy ahogy toltad neki mindig, átrepült volna a fák felett mi? :lol:

az astra is már tanul repülni, a múltkor újszász - abony összekötőn reptettem és úgy odaverte az alját, hogy az alsó motorvédő elmaradt...cafatokban lóg az alján...majd Gubacsi Tibi ad egy acelat.

Link to comment
Megosztás:

Megkérdeztem az ismerősömet akitől a Flexteket vettem anno, Hunflex De Luxe 4 hengeres kivitelt 3 db-tól nettó 20 eFt-ért tudja adni június 30-ig. Akit érdekel az szóljon és akkor közösen rendelünk minimum 3 db-ot, mert a kedvezményes ár csak akkor érvényes. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megkérdeztem az ismerősömet akitől a Flexteket vettem anno, Hunflex De Luxe 4 hengeres kivitelt 3 db-tól nettó 20 eFt-ért tudja adni június 30-ig. Akit érdekel az szóljon és akkor közösen rendelünk minimum 3 db-ot, mert a kedvezményes ár csak akkor érvényes. :lol:

Corsa-A topikban Bogárka is E85-ös cumó után érdeklődött. Ha esetleg nem lesz meg a létszám, tőle is megkérdezhetitek, hogy be akar e szállni.

Link to comment
Megosztás:

Megkérdeztem az ismerősömet akitől a Flexteket vettem anno, Hunflex De Luxe 4 hengeres kivitelt 3 db-tól nettó 20 eFt-ért tudja adni június 30-ig. Akit érdekel az szóljon és akkor közösen rendelünk minimum 3 db-ot, mert a kedvezményes ár csak akkor érvényes. :lol:

OK! nekem tuti kell 1!

Úgy emléxek, még Gepárd is említette, hogy faterjának kell....

De ha nem lesz meg a 3-.ik, akkor veszek kettőt... :D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.