Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Bérelj egy nagy futót.Műkert sétányon vagy a wéber ede u elején van utánfutó kölcsönző.

Tegnap este la verde után még mentem egy kört bent,erre összeakadtam egy piros 1.3 16V egyes szusival.Szarul kaptam el a rajtot a cifrapalotánál,kaptam tőle egy jó autónyit,de a kanyarban nagyon durván utolértem az sztk-nál,fékeznem kellett hogy ne toljam meg.Aztán az északitérfalnál már jobban figyeltem és ott kapott egy autót kb,a kanyartól és a körforgó után meg már nem is láttam hol van. :lol: Szal gyorsulásban kb egál a két takony,de kanyarban sehol nincs,vagy nem bevállalós a srác.

Szeretem a BfGoodrich gumákat! <_<

Link to comment
Megosztás:

Hazafelé én sem unatkoztam, Bowling Centernél lévő piros lámpánál mellém gurult egy piros VW Golf diesel csoda nagy füst volt ablakokat felhúztam. :lol: A mocsok már sárgára indult ezért kaptam tőle fél autót de váltáskor már én adtam neki 1 autót.... nyomtam 64-ig amikor megláttam szembe a rend őreit. Észrevette ő is besorolt utánam és az első lehetőségnél lefordult balra, majdnem neki ment egy szembejövő autónak. <_<

Link to comment
Megosztás:

Bérelj egy nagy futót.Műkert sétányon vagy a wéber ede u elején van utánfutó kölcsönző.

Tegnap este la verde után még mentem egy kört bent,erre összeakadtam egy piros 1.3 16V egyes szusival.Szarul kaptam el a rajtot a cifrapalotánál,kaptam tőle egy jó autónyit,de a kanyarban nagyon durván utolértem az sztk-nál,fékeznem kellett hogy ne toljam meg.Aztán az északitérfalnál már jobban figyeltem és ott kapott egy autót kb,a kanyartól és a körforgó után meg már nem is láttam hol van. :lol: Szal gyorsulásban kb egál a két takony,de kanyarban sehol nincs,vagy nem bevállalós a srác.

Szeretem a BfGoodrich gumákat! :lol:

Azért Zsolti lehet tudna meglepetéseket okozni :lol:

Mondjuk ő nem is tartozik a normális sofőrök közé <_< :lol:

Link to comment
Megosztás:

Béreltünk a Tassytól, de csak két tengelyes volt sajna..., de azért köszi.

B jogsival is húzhatsz 2 tengelyest, csak a tengelytáv ne legyen nagyobb 1 méternél.

Már ha jól emlékszem, plusz még a súllyal is van valami kitétel.

Anna szia!

Rég taliztunk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.