Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Itt nem erről volt szó kicsi csillag... ;)

Képben vagyok miről van szó de az autókhoz én nagyon nem értek. Csak a "Pest vs. vidék" téma, és a pestiek szemlélete mindig eltöri nálam a mécsest kissé. Pesten kívül is van élet.

Én csak erre szerettem volna némi reakciót közölni Kedves Nagycsillag ;)

Link to comment
Megosztás:

Képben vagyok miről van szó de az autókhoz én nagyon nem értek. Csak a "Pest vs. vidék" téma, és a pestiek szemlélete mindig eltöri nálam a mécsest kissé. Pesten kívül is van élet.

Én csak erre szerettem volna némi reakciót közölni Kedves Nagycsillag ;)

Én mindkét városban élek és tapasztalatom szerint vidéken már péntek reggel szarik mindenki bele az egészbe.

Pesten még szombaton is lehet intézkedni,ha kell valami,vidéken már csak köv héten.

Link to comment
Megosztás:

Képben vagyok miről van szó de az autókhoz én nagyon nem értek. Csak a "Pest vs. vidék" téma, és a pestiek szemlélete mindig eltöri nálam a mécsest kissé. Pesten kívül is van élet.

Én csak erre szerettem volna némi reakciót közölni Kedves Nagycsillag ;)

Az általánosítás szerintem nem üdvös ;)

És település neve : Budapest, nem Pest ;) :P

Link to comment
Megosztás:

Az általánosítás szerintem nem üdvös ;)

És település neve : Budapest, nem Pest ;) :P

Teljesen jogos,l és ezúton sebtében elnézést is kérek. Én is éltem fent több mint két évet, és volt hogy megkérdeztem valakit hogy - Te pesti vagy? mire kijavított sértődötten hogy - NEM, BUDAI... ;)

Az általánosításért is elnézést kell kérjek. Biztos van olyan budapesti aki nem nézi le a vidéket.

Ja és lehet hogy nincs nagy nyüzsgés szombaton is vidéken, de az éremnek mindig két oldala van -_-

Link to comment
Megosztás:

Itt én nem is a pezsgésen vagyok fennakadva,csak történt,hogy szélvédőcserét akartam véghez vinni pénteken,mivel hétközben használom az autót és gondoltam majd otthon megcsináltatom szombat délelőtt.

Erre közölték velem pénteken délután 2-kor,ők ma már nem érnek rá(pedig egy autó sem állt a műhyelben)hozzam vissza köv héten,majd délelőtt.

Dühömben felhívtam a pesti műhelyt,a csajszi akár azonnal fogadta volna a sast és ha picit kések 5 után az se gond,szombat délben elvihetem készen.

Link to comment
Megosztás:

Hidd el bármikor átülnék egy BMW-be például :P , ennyire nem vagyok elfogult,

csak úgy érzem te is kezdesz elfogult lenni a távolkeleti irányában :D

Elfogult?Inkább realista.Talán már sokkal korábban át kellett volna abból a pénzből ülnöm egy Avensisbe, amit Opelekbe locsoltam.Aztán semmi bajom nem lenne, és nem egy ilyen lélekvesztőben tengetném a mindennapjaimat.

Sárkányos matrica? ;)

Első a directszűrő! ;)

Inkább kihagynám. ;)

Söröt? -_-

Link to comment
Megosztás:

Maradjunk annyiban, hogy ezeket nem kell állandóan hebrákolni.Még a 18-20 éves Corollákat sem. :D Szal nem kell szombaton bóótba rohanni.Vagy ha okos akarsz lenni, rendeld meg péntek délelőtt, vagy várd meg a 7főt. ;)

Még véletlen sem bírnád azt mondani,hogy részben igazam van mi?Nagyon fájna? :P

Biztos nagyon jó dolog a stift,de havernak nem tetszett,ezért vett polo-t.Ő baja. -_-

Nekem nem is ez bassza a csőrőm,ha nem az,hogy nagyokosan azt mondod,stiften vagy más csoda keletin nem kellene cserélni a kopó alkatrészeket...mitől nem?Gyémántból van vazee?

Ne térjél ki itt nekem most rozsdára és más baromságokra,hanem arra válaszolj,amit kérdeztem! ;) Nem vagy te jehova,hogy mindig mellébeszélj! ;)

Link to comment
Megosztás:

Maradjunk annyiban, hogy ezeket nem kell állandóan hebrákolni.Még a 18-20 éves Corollákat sem. ;) Szal nem kell szombaton bóótba rohanni.Vagy ha okos akarsz lenni, rendeld meg péntek délelőtt, vagy várd meg a 7főt. ;)

Lehet, hogy tényleg csak félévente kell rajta valamit cserélni, de azt méregdrágán és csak Japánból rendelt alkatrésszel lehet ;)

Link to comment
Megosztás:

Ne térjél ki itt nekem most rozsdára és más baromságokra,hanem arra válaszolj,amit kérdeztem! ;) Nem vagy te jehova,hogy mindig mellébeszélj! ;)

űűűűűű. hallottátok?? Azt mondta, jehova!! kövezzük meg!!! ugye nincsenek közöttetek asszonyok? :P

Lehet, hogy tényleg csak félévente kell rajta valamit cserélni, de azt méregdrágán és csak Japánból rendelt alkatrésszel lehet :P

Egyszer már visszavonulót fújtál, most mégis megjelentél a vérszagra, teee, gyíkos vámpír? -_-

Japán alkatrészt csak a Japánban gyártott swiftek igényelnek :D Ez megy ungárise alkatrésszel is :D

Mondjuk egy légszűrőért én sem adnék 10e Ft-ot... ;)

Link to comment
Megosztás:

...

Egyszer már visszavonulót fújtál, most mégis megjelentél a vérszagra, teee, gyíkos vámpír? ;)

Japán alkatrészt csak a Japánban gyártott swiftek igényelnek :D Ez megy ungárise alkatrésszel is ;)

...

Nem fújtam visszavonulót. Leszögeztem én, hogy látom.

Nem Magyar Homasitás Suzukiról beszéltünk már, hanem Japán Coltról meg ilyesmiről tudtommal :D

Amúgy meg a vámpír az vámpír... ;)

Ha tudtam volna, hogy ilyen vitát generál az Fx vs. Fx2 akkor nem írok semmit.... :P

Ja, abból indult? -_-

Link to comment
Megosztás:

Még véletlen sem bírnád azt mondani,hogy részben igazam van mi?Nagyon fájna? :P

Biztos nagyon jó dolog a stift,de havernak nem tetszett,ezért vett polo-t.Ő baja. -_-

Nekem nem is ez bassza a csőrőm,ha nem az,hogy nagyokosan azt mondod,stiften vagy más csoda keletin nem kellene cserélni a kopó alkatrészeket...mitől nem?Gyémántból van vazee?

Ne térjél ki itt nekem most rozsdára és más baromságokra,hanem arra válaszolj,amit kérdeztem! ;) Nem vagy te jehova,hogy mindig mellébeszélj! ;)

Igazad van.Nekem is ki kellett cserélnem a 15 éves autómon a gyári lengőkart.Horribilis áron.Szilentekkel, és talpassal együtt volt 5e.ft.

Sógorom 20 éves Corollájához is horror áron volt a hátsó lengéscsillapító.Volt vagy 11e.ft a SACHS.Ő is még a gyárit szedte ki belőle.

Kellett hozzá féktárcsa+betét.Az is v.mi 20e.ft volt mindennel.Ja ige, a vezérlése is belekerült vagy 15e.ft-ba+hawerje kicserélte.

Hozzátenném, lassan 5 éve használja, és megjárta vele Hollandiát, Németországot.Gond nélkül.

De sem én, sem pedig Ő nem küzd pl. AGR gonddal, gyújtótrafóval, alapjárati léptetővel, mindenféle agyonbaxott szenzorral.

Ha mégis kellene, goo to internet, és láss csodát, van belőle bontva.Csak a szentendrei japánautó bontót kell elkerülni, mert idiót@k.

A vallási identitásom pedig magánügy. ;) :D

Lehet, hogy tényleg csak félévente kell rajta valamit cserélni, de azt méregdrágán és csak Japánból rendelt alkatrésszel lehet :D

Olvass fentebb........... :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.