Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

megveszem a védőfelszerelést, mert a lányom térdvédője éppen jó a könyökömre, de nem áll jól a bíborlila sajnos! :P

Pedig milyen kis cukcsi lehetsz benne! -_-

Én ma lecseréztem haver fosvágenyében az olajat(castrol-t kapott),iszonyat sz.pás levenni az olajszűrőt a mocijáról,gyakorlatilag megint nőgyógyászkodni kellett.A motor elején van,a kipuftorok,a szervószivattyú és a klima csövek között.A tervezőjével cseréltetném ki naponta többször... ;)

Szegény srác kezd rájönni,hogy nem is olyan tip-top ez a gép,minél többször van nálam a sas,annál több hibát találok.

Ma befeküdtem a gépe orra alá,aztán láttam,hogy bizony az első futómű sem az igazi,stabrúd bekötők cserések lesznek lassan,no meg a hosszbordásszíja is,mert elég foghíjas már.A kuplung pedál szorul,nem tudtam a problémán segíteni,a bowden önbeállós,a pedál pedig full műanyagból van,még pedál gumi sincs rajta!!! ;)

Egy valami viszont tuti.Hátsó lengéscsillapítókat sürgősen cserélni kell,mivel olyan mértékben sz@rok,hogy ha 50-nél nagyobb kátyúba mész bele,szabályossan arrébb teszi a valagát a sas menet közben.Ijesztő micsoda kitörésekre képes így,én még csak csak kezelem,de haver a friss jogsival necces...11ropi hozzá a cucc per stück,de nem lesz egyszerű a csere,mert a foxin hátul is gólyaláb van a merev hátsó hídhoz,nem olyan mint az opel.Hogy mivel fogom azt a hátsó mini rugót összehúzni még nem tudom... ;)

Link to comment
Megosztás:

Én csak egy teljes bokszalag és részleges achillesín szakadást tudok felmutatni még anno 17 éves koromból.Az időjárás változásra azóta is érzékeny.....olyankor leülök kicsit. ;)

Az időjárás változást én is megérzem,de már nem vészes.Viszont a klimát nem csipem 2 éve szépen megfázott ;) ,akkor volt az hogy a fájdalomtól legszívesebben lekapartam volta a vakolatot a falról. ;)

Link to comment
Megosztás:

Én is túl vagyok egy térdműtéten,lassan már 5 éve. ;)

nekem nemrégiben a Long throatik merve az az a hosszanti bordizom idege sérült kb 2 éve , műteni kelett volna (tudod mikor turjon bele a nyaakamnál a majom orvos ;)) de már gyógyulok sztem még lessz vagy 2 év mire 100% lessz de szépen lassan a kövi hónaptól go vissza az edzőterembe! ;)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap volt valami találkozó a centrum parkolóban? Volt ott egy pár "tunning" g astra. ;)

Az egyikre másfél autót vertem a görög udvartól a malomig, viszont kanyarban erős, mert ültetve is van meg vagy 205 ös kerekek vannak rajta.

Van valakinek tipp arra hogy lehet egy combo-t úgy ültetni hogy megmaradjon a teherbíró képessége, de egy pár centit közeledjen is a földhöz?

Link to comment
Megosztás:

Látod, látod?Ha pl. Mitsu Coltot vagy ilyesmit vett volna, nem kellene ilyesmivel sz.pni! ;) Te meg minden xart elvállalsz! ;)

Hagyámá,a micu colton nem kopik a szíj? ;)

Na meg annak a lengéscsillapítója jobban bírja ezeket az utakat?

Nem hiszem.

Használtautó.Ennyi!

Csak ha én is ott lettem volna a vételnél,még ma sem lenne autója valszeg.

A coltnak meg ronda a belseje! :P

Link to comment
Megosztás:

Mna ma elhoztam keverő pultot amit demóval bizniceltem nagyon prof 4+1 csatorna mindenféle "bizbasz csillagszóró" van sok tekerő meg csuszka! ;) :P

Már csak egy Prof hangkarit kell vennem és nem kell Dj konzol! ;) Lepróbáltam , nagyon fain! ;)

DSC01573_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

DSC01575_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Melleslek ma piszok jót autóztam Hajós return Paks közt -_-

Link to comment
Megosztás:

Mna ma elhoztam keverő pultot amit demóval bizniceltem nagyon prof 4+1 csatorna mindenféle "bizbasz csillagszóró" van sok tekerő meg csuszka! ;) -_-

Már csak egy Prof hangkarit kell vennem és nem kell Dj konzol! ;) Lepróbáltam , nagyon fain! :P

http://kepfeltoltes.hu/090426/DSC01573_www...ltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090426/DSC01575_www...ltoltes.hu_.jpg

Melleslek ma piszok jót autóztam Hajós return Paks közt :D

Demó ilyenekkel is foglalkozik? Beleraktátok az Astra motorját? ;)

Link to comment
Megosztás:

Tegnap volt valami találkozó a centrum parkolóban? Volt ott egy pár "tunning" g astra. ;)

Mi nem vegyülünk "azokkal" a népekkel! ;)

Amúgy péntek este van a hivatalos tali időpont a piactérnél az El Bundinál.Ott szoktunk kommunikálni. :P

Na meg annak a lengéscsillapítója jobban bírja ezeket az utakat?

A coltnak meg ronda a belseje! -_-

Erről ne kezdjünk el vitatkozni......sztem.... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.