Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Losi!

Fater lesérült, az előkészítést elkezdem. Uninstalálni fogom a hátsó lökösről a fémtartót

Okhaj!Már csak az hibádzik a lámpával egyetemben a Phase I.-hez! ;)

Apudnak jobbulást kívánok.

Én ma vettem a TESCO-ban egy leárazott görkorit, aztán elkezdtem a görkoris tanulmányaimat a nagyobbik lányom hathatós segítségével.Persze eleinte xarrá aláztak a nők, de most már nem akarok olyan gyorsan hanyatt vágódni.Azért van még mit tanulni, mert ezek a fránya görgők olykor külön életet élnek! ;) Az első elesésem is megvolt, de a kölcsönkönyökvédő megvédte a jobb könyökömet a gyalázattól. ;)

Link to comment
Megosztás:

Térdvédőt is szerez be. ;)

Egyelőre meghalni sincs időm, hála a cégnek.Gepárddal és a kollégákkal sz.punk reggel 6-tól este 6-ig.Ez kb. szerdáig így fog menni.CSak 7fő óta csinyázzuk, és bevallom, nekem már tete a t.köm ezzel.

Szal amint lesz végre idő, megveszem a védőfelszerelést, mert a lányom térdvédője éppen jó a könyökömre, de nem áll jól a bíborlila sajnos! ;)

Link to comment
Megosztás:

Egyelőre meghalni sincs időm, hála a cégnek.Gepárddal és a kollégákkal sz.punk reggel 6-tól este 6-ig.Ez kb. szerdáig így fog menni.CSak 7fő óta csinyázzuk, és bevallom, nekem már tete a t.köm ezzel.

Szal amint lesz végre idő, megveszem a védőfelszerelést, mert a lányom térdvédője éppen jó a könyökömre, de nem áll jól a bíborlila sajnos! ;)

Akkor nektek aztán nagyon kell a térdvédő ;)

Link to comment
Megosztás:

Egyelőre meghalni sincs időm, hála a cégnek.Gepárddal és a kollégákkal sz.punk reggel 6-tól este 6-ig.Ez kb. szerdáig így fog menni.CSak 7fő óta csinyázzuk, és bevallom, nekem már tete a t.köm ezzel.

Szal amint lesz végre idő, megveszem a védőfelszerelést, mert a lányom térdvédője éppen jó a könyökömre, de nem áll jól a bíborlila sajnos! ;)

Munkával Én is így vagyok és ezért nem megyek talikra. ;)

Majd lesz fekete az majd jól áll. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.