Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Azt egy kis optikával lehet Agilásítani is ;)

http://www.autointell.com/nao_companies/ge...-ifront-100.jpg

Mivel egy soron készültek a WagonR-rekkel, a bódé detto, csak a technika Opel benne.Meg is van az eredménye.

Anno Opeltomival beszélgettünk erről egy s.vadkerti tali alkalmával, és ott feltettem neki kérdést, hogy mit venne, ha választania kellene.Bizony a "miautónk" volt a válasz.Ugyanis ennek a típusnak nincsen kimondott gyermekbetegsége, de ha mégis lenne, legalább olcsóbban javítható.

Mint már mondottam, nyugodtan lehet lehúzni a típust, én lexarom.De ha kicsit az eszetekre hallgattok, rájöttök majd, hogy átlaghasználatra egy régi vagyis idősebb Swift költségek szempontjából jobb választás mint egy import, agyonhajtott, lehasznált, kifényesített, óratekergetett Opel, amivel csak a szívás van. Mert a jelenlegi hazai kínálat 80%-át ezen autók teszik ki.Hát köszönöm szépen. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát nálam a képformátum az fényképformátum. A TIF mindenképp ;)

Vagyénvagyokahülye? ;) :P

Úgy vettem ki, hogy a vágás volt a lényeg, aminél nem pixeles referenciapontok lesznek -gondolom arra kell a PLT formátum.

Egy vektoros progiban meg simán felhasználhatsz pixelest is (igen, a CAD-ban is, pl. felület textúrának).

Igazából csak azért kötözködök, mert egy képformátum nem feltétlenül fényképformátum is. Tudod, mint a bogár meg a rovar ;)

Link to comment
Megosztás:

De ha kicsit az eszetekre hallgattok, rájöttök majd, hogy átlaghasználatra egy régi vagyis idősebb Swift költségek szempontjából jobb választás mint egy import, agyonhajtott, lehasznált, kifényesített, óratekergetett Opel, amivel csak a szívás van. Mert a jelenlegi hazai kínálat 80%-át ezen autók teszik ki.Hát köszönöm szépen. ;)

:helyeslőbólogatósmiley:

ÉS itt is egyre szélesebb körben nyer teret a kis esztergomi lélekvesztő... Városi szaladgálásra ideális.

;)

Igazából csak azért kötözködök...

Nálam a képformátum defaultba' fénykép... ;)

DE amúgy:

Van nálam egy büdös nagy pofon, nem kéred véletlenül? :P -_-

Link to comment
Megosztás:

:helyeslőbólogatósmiley:

ÉS itt is egyre szélesebb körben nyer teret a kis esztergomi lélekvesztő... Városi szaladgálásra ideális.

;)

Itt Kméten is egyre több van belőle.S, nem kimondottan a típusismeret miatt, meg szó nincs semmilyen szerelemről, sokkal inkább észérvekről.

Lehet az Opelt szeretni meg Isteníteni, akár csak a pócvágent, meg a béjemvét.De mire hozzánk, átlag userekhez kerül, éppen eléri azt a szintet, mikor a gatyánkat is rákölthetjük. Én beleuntam, hogy mindig másnak csinálgattam az autóimat.

A jelenlegit magamnak csinálom, és szégyen vagy sem, jobban a szívemhez nőtt már a 14e. együtt töltött km alatt, mint a korábbi Opeljeim. Ez a kisautó egy igazi igavonó.Nem kérdez, nem nyöszörög, csak teszi a dolgát.

Link to comment
Megosztás:

Nem azért de egyik haverom autószerelő és nepperkedik is, mostanában csak Szuzit árul arra van kereslet.

Városira tökéletes, de hosszú távra nem ideális. Fx-nek is nagyon jó a fogyija, E85-tel tegnap 4.6 volt Kkfháza-Bp és 2 óra dugózás és pályán nem 100-al mentem ;)

Link to comment
Megosztás:

Itt Kméten is egyre több van belőle.S, nem kimondottan a típusismeret miatt, meg szó nincs semmilyen szerelemről, sokkal inkább észérvekről.

Lehet az Opelt szeretni meg Isteníteni, akár csak a pócvágent, meg a béjemvét.De mire hozzánk, átlag userekhez kerül, éppen eléri azt a szintet, mikor a gatyánkat is rákölthetjük. Én beleuntam, hogy mindig másnak csinálgattam az autóimat.

A jelenlegit magamnak csinálom, és szégyen vagy sem, jobban a szívemhez nőtt már a 14e. együtt töltött km alatt, mint a korábbi Opeljeim. Ez a kisautó egy igazi igavonó.Nem kérdez, nem nyöszörög, csak teszi a dolgát.

Lökheted itt a rizsát nekem órákig,engem nem b@szol át,jobban ismerlek annál. ;)

Én láttam az ábrázatod,amikor nagy blokkos gépben fülig ért a szád,engem ne kábíts. ;)

Ha csak városba kellene én is olyat vennék,de a beltere nekem nem tetszik,ezért nem vettem anno hondát sem.

Baromi jó gépek,de az a beltér siralmas.

Ugyanez volt az érzésem a micudban is,nagyon jó technikailag,de amikor beültem,mindenen éreztem,hogy spóroltak az anyaggal,vékony,nem valami erődemonstráció.

Nem kívánom,de ha ne adj isten családdal durran valaki és választani kellene,hogy egy corsa/astra vagy bármely szusi...hát nem tudom.

Itt most lehet azzal jönni,hogy ne parázzunk már mindig ettől,de én nem keveset gurulok városon kivül is és amit látok és tapasztalok siralmas.

Lehet ha múlthéten egy szusiban ülök úgy elszálltam volna az út szélére lehúzódáskor,mint a győzelmi zászló...

El kell fogadni,hogy vannak és lesznek előítéletek,de én nem konkrétan csak a szusit nem szeretem,hanem az összes régi generációs japánt,ahol lhetett érezni az ocsóságra való törekedést.Ez ugyanúgy igaz a német(golf II pl) vagy más gyártókra.

Én az opelt tanultam meg szerelni,bár mocsok sz@r technikailag,de ez van,ehhez is aránylag olcsó minden és legalébb azonnal van a boltban.

Link to comment
Megosztás:

csak halkan jegyzem meg, hogy a mai Agila B-ben ugyanaz a technika, mint a Splash-ben. Csak annyi a különbség, hogy:

-első lámpák

-első sárvédők

-mocitető

-első lökös

-hűtőmaszk

-csomi ajtó

-hátsó lámpák

-kormányon embléma

-üléshuzaton embléma

moci, futómű és minden ugyanaz.

Csak árcédulán opelnél 2-3k-val minima több szerepel.

Szal opelesíteni nem túl nehéz, csak nem olcsó. Bár ha valaki egy selymes ezüst agila b-t lát alkatrészként, szólhat. ;)

A régi wagonerpozitívról nem tok véleményt mondani, csak azt, hogy nekem nem tetszik.

Link to comment
Megosztás:

J küld át amid van, megnézem és megoldom jó így?

Az avataromban szereplő kép kellene nekem úgy 10cmx10cm-es méretben fehérben és a következő képről az e85 tuning felirat,alá egy bio power felirat,szép rikító zöld színben. ;)

img01.jpg

Nem sürgős...csak ha ráérsz vele foglalkozni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.