Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Jól néz ki vele. -_- ;)

Be is koptattam ma,voltam csabinál,omi kész,hátsó lengéscsillapítókat kicseréztük.

Papa!Megkérhetünk arra,hogy vidd el a héten futóműveshez? ;)

Amúgy hazafelé az északi térfalnál beállt mellém egy G astra,szürke,tuning csoda.Boiler erdő,led sor elöl,amit csak akarsz.Egy fiatal srác és egy csajszi ült benne,szólt a töcc töcc.A srác odalépett a gépnek,"megszólalt" az 1.4 twinport direktszűrőn keresztül.Átnéztem és nem bírtam ki,röhögtem.A csajszi átkérdez,hogy mi olyan vicces?Mondtam neki,hogy akkor taposa az urad serényen neki,mert nekem a sport felirat a roncsom oldalán nem viccből van! ;) Hát mondanom sem kell,hang ide vagy oda,nyomomban nem volt. :P

A rendörség előtt 4 keréken csúszva jöttem ki a körforgóból. :D Jó ez a guma! :D

Link to comment
Megosztás:

Be is koptattam ma,voltam csabinál,omi kész,hátsó lengéscsillapítókat kicseréztük.

Papa!Megkérhetünk arra,hogy vidd el a héten futóműveshez? ;)

Amúgy hazafelé az északi térfalnál beállt mellém egy G astra,szürke,tuning csoda.Bolier erdő,led sor elöl,amit csak akarsz.Egy fiatal srác és egy csajszi ült benne,szólt a töcc töcc.A srác odalépett a gépnek,"megszólalt" az 1.4 twinport direktszűrőn keresztül.Átnéztem és röhögtem egyet.A csajszi átkérdez,hogy mi olyan vicces?Mondtam neki,hogy akkor taposátok neki,mert nekem a sport felírat a roncsom oldalán nem viccből van! ;) Hát mondanom sem kell,hang ide vagy oda,nyomomban nem volt. :P

A rendörség előtt 4 keréken csúszva jöttem ki a körforgóból. :D Jó ez a guma! :P

-_- :D

ezzel ma délután én is összeakadtam, csak én nem szóltam át a srácnak, hogy a GSi felirat sem vicc... :P

amúgy, szólhatatok volna, hogy szerelés van... ráértem egész nap... ;)

Link to comment
Megosztás:

;) ;)

ezzel ma délután én is összeakadtam, csak én nem szóltam át a srácnak, hogy a GSi felirat sem vicc... -_-

amúgy, szólhatatok volna, hogy szerelés van... ráértem egész nap... ;)

Hirtelen jött,elvileg csak átmentem megnézni milyen lett a fék,de aztán nekisestünk a gátlóknak.

Mondanom sem kell be volt rohadva a bekötő csavar,de úgy Losisan kiműtöttük hidegvágóval! :P

A másikat már alapból úgy vettük ki.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Kis kitérő után ismét visszatértem a márkához:

a héten megvettem ezt a gyönyörűséget:

http://kepfeltoltes.hu/view/090412/_pr_12_...ltoltes.hu_.jpg

Olajkályha!!!! 1.9 CDTI turbós gép. ;)

Szia Edit!

Nagyon vigyázz rá,haveronak is ilyen van és éppen most fájt neki majdnem 300-ba a javítás egy gyári tipushiba miatt.

Az a motor...na mindegy.

Link to comment
Megosztás:

Grat Edit&Peti!

Sajnálom, hogy Johhny egyből a negatív oldalát látta a húshttp://www.opelforum.hu/style_emoticons/default/laugh.gifvéti nyuszi tojatnak ;) de sajna van benne valami.

Nekem 3 napig volt ilyen autóm, de köszi nem kell több!

Nekem nagyon tetszik pláne hogy fehér! DE amikor el akartam adni akármelyik fehér autóm ez mindig árcsökkentő volt, és nem értettem miért.

Már csak a 3 gyerek hiányzik hátulról! ;) bele kellene húzni!

Link to comment
Megosztás:

Grat Edit&Peti!

Sajnálom, hogy Johhny egyből a negatív oldalát látta a húshttp://www.opelforum.hu/style_emoticons/default/laugh.gifvéti nyuszi tojatnak ;) de sajna van benne valami.

Nekem 3 napig volt ilyen autóm, de köszi nem kell több!

Nekem nagyon tetszik pláne hogy fehér! DE amikor el akartam adni akármelyik fehér autóm ez mindig árcsökkentő volt, és nem értettem miért.

Már csak a 3 gyerek hiányzik hátulról! ;) bele kellene húzni!

Roli barátom cirka 300EFt-jába került a fantasztikus 1.9 tipushibája,75EKm után beadta az unalmast.

Tomi!

Alufelnibe kupakot tudunk szerinted valamiből faragni?

Link to comment
Megosztás:

Papa!Megkérhetünk arra,hogy vidd el a héten futóműveshez? ;)

Nem Losis módon cserézted te a telót, hanem úgy Corsásan! ;) Amúgy még a büdös életben nem vezettem autómatát, de ha megmutizzátok a működési elvét, elviszem. :P Vagy rosszul emléxem? ;)

a héten megvettem ezt a gyönyörűséget:

Vectra C 1.9 CDTi

Olajkályha!!!! 1.9 CDTI turbós gép. :D

Grat a géphez, maximális respect a szín miatt.nekem nagyon tecc.Bár vehettétek volna rendes, benzines motorral ish....!! :P :P -_- :D

Kellemes husvétot!

Ez alkalomból megállt a szekerem...

Olyan szervizet keresek aki ért az opelhoz, nem vágja át a fejem mint az előző, nem aranyárban van mint a Tormási. Egyáltalán van ilyen???

Sztem Johnny lehet tud majd rá megoldást, feltéve ha ott ahol övét csinálták, ilyesmivel is foglalkoznak.Aztán van még a Deák Árpi féle BOSCH szervíz, de ott idén már tuti nem lesz kész a géped, amásik a Valkai Zsoltiék, ill. a baráti körből a Subucz Bazsi.Utóbbit tudom ajánlani is, mert legalább ért hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.