Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

kellemes húsvéti unnepeket kivánok mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!

Köszi és viszont mindenkinek. Itt Nálunk nem tartják a Húsvétot! Max csokitojást lehet a boltban kapni, de locsolkodás nincs, és semmi egyéb hagyományörzés. ;) Az az egy reményem van , hogy magyar srácokkal lakunk együtt. Hátha lesz egy kis locsolkodás ;)

Link to comment
Megosztás:

Bakker... ;) ez nagyon összetört...

A corsán még téli guma volt... ;)

Szerencsétlen eset, annyi szent.Viszont v.mi nem hagy nyugodni.A Corsa utastere nem sérült olyan durván.Tehát sem a tető nem rogyott meg, meg semmi ilyesmi.Gyanítom, a bizti öv nem volt bekapcsolva......Aztán a fene se' tudja, milyen erőhatások érvényesülnek ilyenkor.A saját balesetünkből kiindulva elég durvák. ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszi és viszont mindenkinek. Itt Nálunk nem tartják a Húsvétot! Max csokitojást lehet a boltban kapni, de locsolkodás nincs, és semmi egyéb hagyományörzés. ;) Az az egy reményem van , hogy magyar srácokkal lakunk együtt. Hátha lesz egy kis locsolkodás ;)

Locsolkodás a srácokkal mi? ;)

Link to comment
Megosztás:

gp_P1020917.JPG

Az igazi döbbenet a sor végén ért, amikor a lambóajtós, hatkipufogós, vajbőr űrhajóbelsővel tuningolt Astrához értem, mert mi tagadás, elállt a szavam. Ráadásul a behajtáskor ez az autó még előttem állt a sorban, röhögtem is eleget, hogy eladó, meg hogy licitálj, na ja, pont egy halálba optikázott F Astra, amire szükségem van. Illetve tényleg, annyira, de annyira csinálnék egy mélyinterjút azzal, aki erre nekiáll licitálni, mert pokoli sok munkaóra és pénz lehet az autóban – igényes mű, de Geronazzo Máriában is sok a munkaóra, mégse fizetek be rá.
;)
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.