Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Én eddig úgy tudtam, hogy az embernek a fodrászával, és a fogorvosával kell jóban lennie.

De úgy látom kiterjed ez már a DJ-re is. ;)

Tudod már 2009-et írunk, fejlődik a világ. Régen minden másképp ment, ma már én is elcsodálkozok a boltban, hogy mi a fene az az iPOD :lol: . Ma már ide fejlődik az emberiség, hogy a DJ-nket is meg kell válogatnunk. :lol: Ez néha sikerül , néha nem :lol: . De szerintem most jól jártunk. Zenél is, és még a villannyal sem lesz gondunk!!!

Igaz akkor akadok le majd teljesen, ha X-ray rámnéz, és megmondja, hogy 13 éve melyik csontomat törtem el. AKkor már dokihoz sem kell menjek ezekután.Teljesen jól járunk. 3in1

Link to comment
Megosztás:

Igaz akkor akadok le majd teljesen, ha X-ray rámnéz, és megmondja, hogy 13 éve melyik csontomat törtem el. AKkor már dokihoz sem kell menjek ezekután.Teljesen jól járunk. 3in1

És ha épp nem a törött csontod nézem??? :lol: :lol: Hanem mást! ;) :P :lol: :) :( B) Ez magas labda volt! :P

Link to comment
Megosztás:

Ki tudja, lehet, hogy az egyik bordája volt elől eltörve. Mondjuk úgy középtájon. ;)

NEm szabad tippelni :lol: . Pláne hogy az embernek kb 206 csontja van, kissé sokáig fog tartani mire kitalálja. De súgok: nem bordám tört. :lol: nade x-ray nem x-man szóval nem biztos, hogy az erőműben történő munkavégzés, emberfeletti képességekkel ruházza fel a mi Dj-nket :lol: . De azért a próbalámpát a kezibe adjuk. Hátha ....

Link to comment
Megosztás:

Motorka ma úgy döntött, nem hoz haza a melóhelyről.A Mindszenti/5-ös út keresztetződése előtt leállt.......és nem is indult újra.Tolhattam hazáig sötétben, a nem túl bizalomgerjesztő Mezei utcán/központon keresztül.Kicsitsenemparáztam....áááá dehogy....

Most meg kissé......nemkicsit zabos vagyok.Fenevinnéel.... ;)

Ma este szétszedtem, és kértem telefonos segítséget a szerelőtől.Kiderült, kissé túl sok olajat kap a gyöngyöm, ezért rondán beköpte a gyertyát.Na ezért állt meg mint a szög.Kis féktisztító, és fémtiszta lett.

Most minden műxik rajta, a tesztkör is megvolt.Kivi leszek mi lesz még. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem igazán tetszik az a felirat rajta..... ECOTEC

Amúgy van autóm.Normális is, nem kell állandóan szögelni mert hibakódot dobott vagy csak 1Xűen megállt.Minek vegyek másikat? :lol:

Hihetetlen ez a lustaság! ;)

Amúgy az Omi kész van,talpra tettük,de a vákumszivattyúja KO.Szal azt szerválok hozzá majd a héten pöstről.

A corsán kicseréltük a fékerőszabályzót,de 6 fékcsövet ki kellett csrélni,mert nem lehetett megmenteni.Kalandos volt,de ok a fék. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát megveszed és kicseréled DOHC 16V feliratúra ;) :lol: :lol:

Nem rossz gondolat! :lol: De az SFi doboz nem fog elférni, szal kell hozzá majd egy Power Cup! :) :(

Hihetetlen ez a lustaság! B)

Amúgy az Omi kész van,talpra tettük,de a vákumszivattyúja KO.Szal azt szerválok hozzá majd a héten pöstről.

A corsán kicseréltük a fékerőszabályzót,de 6 fékcsövet ki kellett csrélni,mert nem lehetett megmenteni.Kalandos volt,de ok a fék. :P

Nézz szét a www.autósszaki.hu -n is, hátha szürkebontásban olcsóbban hozzá lehet jutni, mint legál bontóban.

Link to comment
Megosztás:

Kisit félresikerált baráti puszmák, a francia és az amerikai elnökfeleségek között..... ;) B)

http://images.huffingtonpost.com/gen/72847...HELLE-large.jpg

Csak francia nyelvlecke, meg amúgy is ápolni kell a diplomáciai kapcsolatot :lol:

Nem rossz gondolat! :lol: De az SFi doboz nem fog elférni, szal kell hozzá majd egy Power Cup! :lol: :)

...

Részletkérdés, majd hegesztetek valamit rá :(

Link to comment
Megosztás:

Ma voltam okmányirodában és végre kijavították a GL 1.7-et 1.4-re a forgalmiban, új törzskönyvet meg postán küldik. Unatkozni fogok közúti ellenőrzésnél, nem kell mindig mocitetőt nyitni... ;)

Ááá, ilyen izgalmaktól megfosztotani magad... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csak francia nyelvlecke, meg amúgy is ápolni kell a diplomáciai kapcsolatot :lol:

Mindenesetre érdekes kép! :)

Részletkérdés, majd hegesztetek valamit rá :lol:

Asszem, mire oda kerül a sor, hogy ez a gép is hackelhető lesz, a C20XE-nek se híre, se hamva nem lesz már.... ;)

Ma voltam okmányirodában és végre kijavították a GL 1.7-et 1.4-re a forgalmiban, új törzskönyvet meg postán küldik. Unatkozni fogok közúti ellenőrzésnél, nem kell mindig mocitetőt nyitni... :lol:

Ezt elkerülendő, mielőtt oda adnád a forgalmit, felnyitod a gépháztetőt! :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.