Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Orvosi eset az biztos :( :) :lol:

Amúgy gondolom az esős időből elég volt már inglenden, vagy mostanában ott is volt szép idő?

Hát február óta kinn vagyunk, azóta 2-szer esett napközbe az eső :lol: azóta szikrázó a nasütés csak a szél fúúú néha. Éjjelente van kis esőke, de az reggelre meg sem látszik. Szóval feel the sunshine van idekinn. De nem akarom elkiabálni! De már haza akarok menni jövő hónapra ;) , már csak a repjegyet kellene megvenni oszt goooo!!! csak legyen miből. Ha már a jegyre megvan a pénz, meg egy tank benzinre monába+ a belépő vadkertre (off) akkor máris veszem :lol: . Még az sem érdekel ha jön az időjárás, széllel esővel. Első dolgom lesz a téliszettet az alufelnire cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Hát február óta kinn vagyunk, azóta 2-szer esett napközbe az eső :lol: azóta szikrázó a nasütés csak a szél fúúú néha. Éjjelente van kis esőke, de az reggelre meg sem látszik. Szóval feel the sunshine van idekinn. De nem akarom elkiabálni! De már haza akarok menni jövő hónapra ;) , már csak a repjegyet kellene megvenni oszt goooo!!! csak legyen miből. Ha már a jegyre megvan a pénz, meg egy tank benzinre monába+ a belépő vadkertre (off) akkor máris veszem :lol: . Még az sem érdekel ha jön az időjárás, széllel esővel. Első dolgom lesz a téliszettet az alufelnire cserélni.

Mantababy!

Ezt csekkold!

Link to comment
Megosztás:

Aki playbackel a zenére a kedvenc magyar együttesem énekese/gitárosa.Kint dolgozik ő is,de nem állandó jelleggel!

Jó neki ha kibíja Londont. Én valahogy nem csípem. A sok rágó a járdán, az nagyon igaz. Még jó hogy én jó 20 percre lakok a várostól, és nem is ott melózok ;) . Nem biztos ,hogy bírnám azt a nagyvárost. Otthon még Pesten is elkavarodok, és nem is szeretek nagyon felmenni, még a térkép sem segít. Én egy Alfőőődi lyeányka vagyok! :lol:

Link to comment
Megosztás:

bakker, majdnem totálkárra törték a corsát... ;) :lol:

Mentem ki katonatelepre, vittem ki ismerőst... ceglédin kifele, találkoztam szemből Morgóval, akit nem ismertem meg, mert kamionnal volt... :) , szvl, utánna felhívott, beszéltünk pár szót, a metró körfogónál letettem a telót... haladtunk kifele, nem toltam neki, mert közben beszélgettünk ismivel... szemből egybefüggő sor jött, amikor láttam, hogy előz 1 zöld szusi, (TANULÓ VEZETŐ táblával a tetején) és egyre csak közelebb jön, de nem akar visszamenni... kb 50-el mehettem, amikor már nagyon nagyon közel jött...villogtam neki, de semmi reakció... erre félre kaptam a kormányt, le fűre,fék, mert jött 1 tábla is, és akkor elzúgott mellettem... :lol:

Nem tanuló vezető vezette, mert 1 öreg vén férfinemiszerv volt benne... a szemből jövők is csak mutogattak... ha nincs lélekjelenlétem, lehet, most nem írkálnék már ide.... :lol:

Ha megtalálom, tuti kiszedem a kocsiból...csak a rendszámát nem láttam, de felismerem, az 100%

Link to comment
Megosztás:

UDI! BAZSI!

Van 1 B omegája 1 ismerősömnek, és a hamuzó kivétele-visszatétele után, kicsit majdnem elfüstült a műszerfal... azóta nincs műszerfal világítás, minden más műxik! :lol:

Kérdés:

- mikor tudnánk (tudnátok) ezt megnézni, esetleg megjavítani?

- kell-e másik műszerfalat keresni, vagy csak a panelba ment ki valami?

THX előre is ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.