Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Sziasztok!

Tegnap láttam Kecskeméten egy érdekes autót. F Astra volt, zöld, olyan türkizes, kicsit giccses, krómcsíkokkal meg ami a legfeltűnőbb: spinneres dísztárcsa, az egyész forgott nem csak kis része, miközben állt, elég érdekes volt az egész összhatás. Nincs róla valahol kép??

Link to comment
Megosztás:

Ebben az időben voltam tanuló, és ahol dolgoztam, a piac melletti uzlet előtti placcon a vásárosok napjában 200-szor nyomatták.

Még a hányinger is elkap tőle.

Udi!

1000 köszönet, és hála!

Sziasztok!

Tegnap láttam Kecskeméten egy érdekes autót. F Astra volt, zöld, olyan türkizes, kicsit giccses, krómcsíkokkal meg ami a legfeltűnőbb: spinneres dísztárcsa, az egyész forgott nem csak kis része, miközben állt, elég érdekes volt az egész összhatás. Nincs róla valahol kép??

Ha szerencséd van akkor a Dragracing oldalán, vagy a lacházi topikban találsz róla képet.

Amúgy kecskeméti a srác, és itt lakik nem messze tőlem.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap láttam Kecskeméten egy érdekes autót. F Astra volt, zöld, olyan türkizes, kicsit giccses, krómcsíkokkal meg ami a legfeltűnőbb: spinneres dísztárcsa, az egyész forgott nem csak kis része, miközben állt, elég érdekes volt az egész összhatás. Nincs róla valahol kép??

idejössz és nem szólsz! én mindig szólok ha megyek arra!

Link to comment
Megosztás:

Baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz Pista!

A kedvenc számom tőlük!

Fäszba a sok töcc töcc zenével,ez az igazi zene na! :lol:

Anno amikor ez friss album volt,ezzel indítottam a reggelt,walkman-ba be a kazi,fel a buszra és pillanatok alatt ébren voltam! ;)

Ezt betolod vezetés mellé és nem bírod ki,hogy ne tövig nyomd a gázpedált! :)

:lol:
Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap láttam Kecskeméten egy érdekes autót. F Astra volt, zöld, olyan türkizes, kicsit giccses, krómcsíkokkal meg ami a legfeltűnőbb: spinneres dísztárcsa, az egyész forgott nem csak kis része, miközben állt, elég érdekes volt az egész összhatás. Nincs róla valahol kép??

:lol: azért forgott az egész mert az nem tescos disztárcsa,,, hanem felni

olyan mint ami ebben van csak kisebb ;) --http://www.youtube.com/watch?v=WLP4-oVAyaI

Link to comment
Megosztás:

Tipikus szőke ;) :lol: :lol:

ne haragudj, de ez nekem szólt??

1. az autót pár másodpercre láttam, nem merültem bele a részletekbe, az összhatás alapján pedig nem egy komolyan megcsinált autónak tűnt, számomra egy igazi tuning autónak TARTALMA van, ha érted mire gondolok.

2. nem vagyok az a "tipikus", értek valamit az autóhoz is, nem telefonálgatok rögtön segítségért mint az a sok "tipikus", de ezt azok tudják akik ISMERNEK és tudják milyen körökben voltam és mik történtek velem ahhoz hogy ilyen legyek.

Link to comment
Megosztás:

ne haragudj, de ez nekem szólt??

1. az autót pár másodpercre láttam, nem merültem bele a részletekbe, az összhatás alapján pedig nem egy komolyan megcsinált autónak tűnt, számomra egy igazi tuning autónak TARTALMA van, ha érted mire gondolok.

2. nem vagyok az a "tipikus", értek valamit az autóhoz is, nem telefonálgatok rögtön segítségért mint az a sok "tipikus", de ezt azok tudják akik ISMERNEK és tudják milyen körökben voltam és mik történtek velem ahhoz hogy ilyen legyek.

Figyu már!!!!!

Neked szólt volna akkor a tiédet idézem!!!!!!!!Nem kell mindenen megsértődni!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Figyu már!!!!!

Neked szólt volna akkor a tiédet idézem!!!!!!!!Nem kell mindenen megsértődni!!!!!!!!!!!!!!

akkor oké, bocsi, mostanában valóban hamar felkapom a vizet. És most nekem úgy jött le, hogy ismeretlenül ítélkezel, pedig elég sok mindent magamnak kellett megoldanom, akár kocsiról volt szó akár másról.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.