Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Stét Mindenkinek!

Látom itt mindenki profi az autószerelésben :lol: !!! Bár nekem teljesen másmilyen az autóm meg nem is benzines azért megkérdezném hogy nem tud e véletlen valaki módszert arra hogy az opelokba rakott isuzu dti motoroknál hogy lehet megoldani azt, hogy a kábeleken keresztül ne szökjön fel az olaj az adagolótól a vezérlésig.

Tormásiéknál adagolócsere a válasz... nekem valami költséghatékonyabb kellene ;)

befecskendezés kezdet mágnesszelep csere 54000 Ft

Link to comment
Megosztás:

Pihentagyúak ;) :lol: :lol: :lol: :)

Nos , ha a pihent agyúakról van szó én, válallom viszont az alázattal tesszük :P

Ma egy kicsit Zoltán napoztunk , kb 10 db 2/1 borst toltam be némi aggancsossal.

Őszinte leszek hozzád : Az hogy az ember elhülyéskedik itt veled köszönd a csapat műveltségének és inteligenciájának B)

Eccer..

Másodszor próbálunk az uj klubtagokkal egy normális barátságos hangnemet megütni hogy az első pillanatban nehogy elijesszük a delikvenst! :P

haramccor....

Közülünk mindeni tisztában van a fizikai és szellemi adotságaival, ami nemmindenkiről mondható el , és amit félre lehet érteni félre is érti!

negyedccer....

nemhiszem hogy itt bármelyőnk rálenne szorulva a bármire is itt virtuálisan: kizárólag azértvagyunk ilyenek mert tényleg ilyenek vagyunk :P

Bocsánat a közvetlenségért könyveld be a kékfrankosnak meg a jégernek!

Szal ennek szellemében fórumozzunk kérem! Xray voltam ja! :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.