Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

és mikor állsz neki? ;)

Dekárlenne..... :lol: :lol: :)

Tanultam az Opelezésből.Még1X ugyanazt a hibát olyan durva módon nem követem el.

Inkább veszek olyat, ami gyárilag olyan.Ez a legésszerűbb ennél a típusnál.Sőt ennél még ésszerűbb, ha az ember olyat vesz, ami max. 3 éves, ismert az előélete, túl van egy igennagy értékvesztésen, nem importból származik, és nem romjaiból van újjászületve.Na egy ilyen, nagyon sokáig kiszolgálja, zökkenőmentesen. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Látom itt mindenki profi az autószerelésben ;) !!! Bár nekem teljesen másmilyen az autóm meg nem is benzines azért megkérdezném hogy nem tud e véletlen valaki módszert arra hogy az opelokba rakott isuzu dti motoroknál hogy lehet megoldani azt, hogy a kábeleken keresztül ne szökjön fel az olaj az adagolótól a vezérlésig.

Tomi az előző gépével beszívott egy ilyen dolgot, a vége asszem teljesen baráti 25e.ft-os javítás volt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.