Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

malom tegnap hiace.

Jövök az emelkedőn a kiskörúton, középső sávban láma VW a belsőben megy mintha lemenne a majomba.

Aztán a kövezett lehajtón index és jön befelé. én meg ott vagyok és nem mentem arrébb ő meg jött majdnem leakasztottam a tükrét meg dudálok elrántom, kint épp senki...ekkora parasztot! A KÖVETKEZŐNEK NEKIMEGYEK ÉS BETESZEM A KIRAKATBA!!!

Ez az idő teljesen meghülyíti az amúgy is balfaasz embereket.Amúgy ezelőtt a kamionos marha előtt jó pár hajmeresztő produkciót láttam Kiskőrösről hazafelé jövet. ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

mire hazajöttem a gyorsulásról, szingli lettem. nem tudom, most örüljek-e de vannak bennem érzések, jó, rossz.

de elég véglegesnek tűnik.

ezért elmentem Nikivel bulizni aki olyan jól érezte magát, hogy minden pasi megfoghatta a seggét. Ekkor inkább hazamentem.

most nem nagyon tudok mit csinálni, semmi nem megy.

talán holnap otthon maradok és kicserélem a féket az astrán.

ahot kell 7-es inbusz?

Link to comment
Megosztás:

mire hazajöttem a gyorsulásról, szingli lettem. nem tudom, most örüljek-e de vannak bennem érzések, jó, rossz.

de elég véglegesnek tűnik.

ezért elmentem Nikivel bulizni aki olyan jól érezte magát, hogy minden pasi megfoghatta a seggét. Ekkor inkább hazamentem.

most nem nagyon tudok mit csinálni, semmi nem megy.

talán holnap otthon maradok és kicserélem a féket az astrán.

ahot kell 7-es inbusz?

Minek költesz rá? ;)

Link to comment
Megosztás:

rendben akkor mit tennél?

Ezt úgy kell megoldani, hogy holnap is rendeljen tőlem.

Ne hidd, hogy nem teszek semmit, de fék nélkül te sem járnál...gondolom.

Értem én,hogy kényes az ügy,mert megrendelőd,na de ez akkor is durva.

Másfelöl úgysem fizet,szal megéri megtartani?

Link to comment
Megosztás:

mire hazajöttem a gyorsulásról, szingli lettem. nem tudom, most örüljek-e de vannak bennem érzések, jó, rossz.

de elég véglegesnek tűnik.

ezért elmentem Nikivel bulizni aki olyan jól érezte magát, hogy minden pasi megfoghatta a seggét. Ekkor inkább hazamentem.

Ha belegondolsz, már régen érett ez a dolog a levegőben.A pizzériás kiccsibéről nekem csak egy szó jut eszembe.Konkrétan, hogy faxpörgettyű....., meg hogy kössz és csáá.

talán holnap otthon maradok és kicserélem a féket az astrán.

ahot kell 7-es inbusz?

Astra F-nél igen.G-hez nemértek.Helyesebben nem csináltam még.....

Ez az "átszabós" dolog meg........gondolom innentől kezdve te is előveszed a vastagabban fogó tollad majd....

Link to comment
Megosztás:

Na ilyenek a new gurigák a GSI-n :) egy ültetés ráférne :( Szerintem egész pofás lett a GSI! :lol:

http://kepfeltoltes.hu/090323/DSC01539_www...ltoltes.hu_.jpg

Faca lett nagyon! ;)

Engem pedig megihlettél, csak rakok egy dupla ovál kipuffot a stiftem alá.Ha nem megy, legalább jóó hangosan szóóljon! :lol: (csakvicceltem) :P

Ebként a társaságoddal volt az a vörös hajú hölgy......nos, szemkikerekedés rlz... :lol: B)

Link to comment
Megosztás:

Faca lett nagyon! ;)

Engem pedig megihlettél, csak rakok egy dupla ovál kipuffot a stiftem alá.Ha nem megy, legalább jóó hangosan szóóljon! :lol: (csakvicceltem) B)

Ebként a társaságoddal volt az a vörös hajú hölgy......nos, szemkikerekedés rlz... :lol: :)

Az a kedves vöröshajú hölgy , Loree kedvese volt , de köszönöm a bókot a nevében is :( A kipuffomra aztmondták hogy csak a hangja jó! :lol: Amugy semmi más csak egy sima F astra dobom van hátul azzal a véggel.

Link to comment
Megosztás:

Az a kedves vöröshajú hölgy , Loree kedvese volt , de köszönöm a bókot a nevében is :lol: A kipuffomra aztmondták hogy csak a hangja jó! ;) Amugy semmi más csak egy sima F astra dobom van hátul azzal a véggel.

Láttam, hogy nem egyedül van, csak gyengéim a vörös hajú hölgyek. :lol:

A kipuff pedig azért jött, mert tettél említést a stift és kipuff vonalra! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Már miért lenne baj? Isten hozott! :lol:

Inkább mesélj a DTI -ről, esetleg 1-2 képet is dobhatnál ;)

Köszönöm :lol:

Hát a DTI az valójában egy Combo, dehát imádom. Picit sötét az ablaka, és picit át van írva az elektronika, de semmi extra :lol:

Próbálok felrakni képet valahova, nem tudjátok véletlen, hogy hol a legegyszerübb?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.