Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Köszike!

Eszembe nem jutott volna, hogy én valaha nyerek ilyet. Mindenesetre jól esett.

Losi téged meg azért nem értünk utol, mert Dabason beugrottunk egy kávéra. Megnéztük a zsiráfokat, és jöttünk tovább. ;)

Valld be , hogy nem is 1.4 16V hanem valami mini v8 van benne :lol: :lol: amúgy én is gratula! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel jöttünk haza 3-kor,haver hozott kocsival.

Nem voltam már szomjas,erre a dutép-nél megállítottak a rendőrök.

Havertól elkérték a papírokat,aztán tőlem is. ;)

Nem is volt semmi gond,de az már mondjuk nem tetszett nekik,mikor megkérdeztem,hogy ti nem tudtok aludni? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Gepárd gratulálok...gondolom téli gumival és E85-el mentél. :)

+hátszéél! :lol: :lol: :lol:

Udi, mennék én is, de ma kell átállnom normál délutános műszakra, éjszakából. Ezt azzal akarom megjátszani, hogy nem feküdtem le aludni.Gyakorlatilag olyan vok mint a mosott xar.Így ma gyerkőcökért se' mejek.Kibekkelem v.hogy legalább este 6-ig......v.hogy.... ;)

Link to comment
Megosztás:

Gepárd gratulálok...gondolom téli gumival és E85-el mentél. :lol:

Na ja, azzal ám. Egyébként a váltást mindig elszúrtam, mert 1-ben tiltásig sikerült pörgetnem, ott buktam pár tizedet.

Amúgy tényleg nem készültem, sokan csak 1-2 liter benyát töltöttek a kocsiba, én tele tankkal, beszerelt gyerek ülésekkel, teli csomagtartóval stb... mentem. ;)

A hátszél pedig csak az én autómra hatott, a többieket nem fújta. :lol: :lol:

Amúgy erős oldalszél volt.

Link to comment
Megosztás:

Ma reggel jöttünk haza 3-kor,haver hozott kocsival.

Nem voltam már szomjas,erre a dutép-nél megállítottak a rendőrök.

Havertól elkérték a papírokat,aztán tőlem is. ;)

Nem is volt semmi gond,de az már mondjuk nem tetszett nekik,mikor megkérdeztem,hogy ti nem tudtok aludni? :lol:

Nem semmi vagy. :lol:

Link to comment
Megosztás:

No problem, megértelek, nem könnyű átállni én sohasem tudtam megszokni.

Szal csak bealudtam du.Macskavigyeel..... ;)

Aztán voltam robogóért is, de v.miért nem akart velem haza jönni, így kénytelen voltam visszavinni, némi átvizsgálásra.Majd kövi 7n kiderül, hogy mi nem akarta az igazságot.

Közben sógorommal is kellett mennem egy kört, és megint megállapítottam, hogy ez a 4A-FE Corolla milyen baromira ottvan még mindig a toppon kényelem szempontjából.Pedig 20 éves már a technika. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ez már jobban néz ki. :lol: Dininek én is zsóltam, nekem egy kormány kell.A stiftibe.Már elvileg szemmel tartja.Kispézé persze, és gyári kormány.

Amúgy ma rettentő hülyék az emberek az utakon.A Katonánál az Izsákiról befelé, rákanyarodva balra a Nyíri felé kis híján bedarált egy pótos szerelvény.A belsőből kanyarodott.......ki a külsőbe.Én meg mentem volna.Csak a lélekjelenlétemen múlott, hogy nem haltunk meg a lányokkal.A jóóbüüdös kurv@anyukáját az ilyen vakegér idi..ótának.Fasxszópó rövidlátó tetűjének. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amúgy ma rettentő hülyék az emberek az utakon.

malom tegnap hiace.

Jövök az emelkedőn a kiskörúton, középső sávban láma VW a belsőben megy mintha lemenne a majomba.

Aztán a kövezett lehajtón index és jön befelé. én meg ott vagyok és nem mentem arrébb ő meg jött majdnem leakasztottam a tükrét meg dudálok elrántom, kint épp senki...ekkora parasztot! A KÖVETKEZŐNEK NEKIMEGYEK ÉS BETESZEM A KIRAKATBA!!!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.