Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Továbbá a Március 15.-e utcán bekapcsolták két napja a sebességmérőt, már szépen jelez.

Valószínű, hogy a Németh László előtt is működik, mert egyszerre telepítették őket, de azt még nem néztem.

Igen, műxik az irinyi úton is! ;) :lol:

De most ez csak jelzi, hogy mennyivel mész, vagy mér is,és bünti is jár utánna?? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Még is csak Corsás vagy na! :lol: ;) :lol:

Holnap faterral átrángatjuk az elejét.

voltam autoglass-nál,azt mondja a pin@: csak köv héten,időpontra jöhetek és 32E! :lol: Na mondom anyád hogy van?

Mer ők nem bohóckodnak kínai üveggel.

Ok,akkor megyek pestre.

Felhívtam a pesti kapcsot,pénteken ha kivettem volna 5-re másnap,szopmbaton délben elhozhattam volna,16E.

Link to comment
Megosztás:

Holnap faterral átrángatjuk az elejét.

voltam autoglass-nál,azt mondja a pin@: csak köv héten,időpontra jöhetek és 32E! :lol: Na mondom anyád hogy van?

Mer ők nem bohóckodnak kínai üveggel.

Ok,akkor megyek pestre.

Felhívtam a pesti kapcsot,pénteken ha kivettem volna 5-re másnap,szopmbaton délben elhozhattam volna,16E.

Lehúzós móka Rlz. ill. www.nyasgem.hu ugye..... ;)

Link to comment
Megosztás:

Tudod milyen csúnyán nézett rám,amikor mondtam,hogy mennyi pesten? ;)

Nem vetted elő neki, hogy barátkozzanak?? :lol: :lol:

Ebként az Agroker udvarában hátul is van egy autóüvegekkel foglalkozó cég.A Stiftihez ott vettem oldalüveget, 5e.ft-ért.Teljesen jó, és főleg új.

Link to comment
Megosztás:

Nevethetnék......meg minden.... ;) :lol: :lol:

Nincs munkaviszonyom, nem vagyok dicsak és nem hordok 120 grammnál könnyebb aranyláncot. A világ egyik legegyszerûbb és legprimitívebb nyelvét beszélem, s rajtam kívül csak a megyénkben félmillióan értik, hogy mire gondolok, amikor azt mondom: „kandesz rakló".

Magyarnak hisznek, ha külföldre megyek és nagyon örülök, hogy a magyar politika összekeveri az igazságszolgáltatást a rasszizmussal. Büszkén gondolok anyámra, mindkét apámra és a tizennégy különbözõ vezetéknevû féltestvéremre.

Nem szeretem a Magyar Gárdát, a rosszul helyszínelõ rendõröket és az olaszliszkai sofõröket. Itt élek Európa szívében, mégis azt mondják, nem vagyok idevaló. Enyingen mi vagyunk a császárok, és igenis nálunk vannak Európa legterrorizálhatóbb magyarjai Magyarország, én benépesítelek!....

Link to comment
Megosztás:

Bocsi, hogy nem vártalak meg, de elnéztem az órát.

Így egy kicsit hamarabb értem oda cicivizitelni. :lol: De az meg elmaradt..... kár volt sietnem :( Talán legközelebb.

Nem gond, én is 21:30-ra értem be.Mikor bejöttem, a többiek pánik gyorsasággal keztek kirohanni az iródából.Már jóóideje csak egymást nézték. B)

Ennek így tényleg sok értelme van.... :P

Amúgy hajnali 4-ig mennek ketchuppal, utána átállás van Majonézre, de ugye pacsa... Sztem én is addig maradok.

Aztán Sanyi majd intézi a többit. :)

Akkor majd legközelebb nézünk cicikéket.... ;) :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hazaértünk... vagyis én már biztos... :lol:

Jó sok opel volt kint lacházán...kb 200-felett mondták..

Sajnos fújt a szél, de megúsztuk csapadék nélkül... nekem tetszett, láttunk sok érdekes autót...képeket majd később tolok fel.

Gratula GEPÁRD-nak a kupáért... :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Hazaértünk... vagyis én már biztos... :lol:

Jó sok opel volt kint lacházán...kb 200-felett mondták..

Sajnos fújt a szél, de megúsztuk csapadék nélkül... nekem tetszett, láttunk sok érdekes autót...képeket majd később tolok fel.

Gratula GEPÁRD-nak a kupáért... :lol: ;)

Én is, bár és elnézést a gyors elmenetelért, gondoltam utol fogtok érni.

Ebként jó volt, érdekes volt, és baróra hideg volt.2 óra ácsingózás után már határozottan fáztam. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.