Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Majd viszünk távcsövet kukkolni, mint Al Bundy a Rém rendesben Jennifer Aniston melleihez.

Közben rájöttem, hogy ez félreérthető.

Szóval Al Bundy távcsővel nézte a tv-ben a Jóbarátokat, mert úgy jobban kivehető volt, hogy nem hord melltartót Jennifer, blablabla....

De aki látta a kérdéses részt az tudja miről van szó.

Csabi: ők Í.J. :huh:

Link to comment
Megosztás:

itt épp makettezem pssszt!

Na elhoztam az atrat de gondolom ez senkit nem érdekel a melleim után :huh: ugyan olyan szar, nem csináltak semmit, és már dobott is hibakódot.

Majd kiolvasom és megjavítom. Elegem van. Befejeztem.

Ha nem akarják megjavítani számíttasd be egy másikba.

Viccet félretéve a generátort sos meg kell javítani mert mindent hazavág és az húzós játék.

Egyébként ezért nem szabad elkapkodni az autóvételt de remélem erre te is rájöttél.

Link to comment
Megosztás:

Fx tegnap este megkapta az alapozót, (a maszkolást, szétszedést én csináltam) ma délelőtt Feri haverom lecsiszolja és ha minden jól megy akkor délután fater lefesti. Szombaton kell összerakni, vasárnap már másik autót várnak a műhelybe.

Link to comment
Megosztás:

Fx tegnap este megkapta az alapozót, (a maszkolást, szétszedést én csináltam) ma délelőtt Feri haverom lecsiszolja és ha minden jól megy akkor délután fater lefesti. Szombaton kell összerakni, vasárnap már másik autót várnak a műhelybe.

Fehér lesz?

Vagy design festés?

Mindegy a lényeg, hogy hamarosan kész.

Link to comment
Megosztás:

Hát bakker visszaolvastam... hihetetlen, hogy oldalakon keresztül mellekről dumáltok.

Berlinetta igen szerencsés, hogy ennyi oldalon keresztül érdeklődést tud fenntartani a melleivel kapcsolatban, amit még soha nem láttatok, ha jól sejtem :)

Bámulatos mértékben tapadtok a melltémára :D bár ilyenkor mindig a kedvenc mondásom jut eszembe: a legjobb nőt is unja valaki... hát még a nem jót... :huh:

Egyébként ha már ennyire leköt a téma, akkor beszélgethetnénk a sörcsöcsökről is, ami leginkább a férfiaknál fordul elő :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.