Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

jah marad ez... :huh:

egy cikk:

Persze nem zörög a haraszt? így az ismereteink szerint tárgyalások folynak a Jansik kereskedéssel ? mint Hovány Márton elmondta ? ugyanis a Volvo-t a Hovány cégcsoport már Szegeden és Békéscsabán értékesíti, így hamarosan egy kecskeméti kereskedésben is.

forrás:http://hirosindex.hu/regio/kecskemet/a_kecskemeti_peugeot_is_hovany_lesz

Link to comment
Megosztás:

Losi! Meg tudlak érteni az éjjeles meló kapcsán, csak annyi, hogy én már hozzá vagyok szokva. Közel 10 éve 3 műszakozom.

A helyzet az, hogy nem lenne gondom ha volna értelme.De pl. amit ma éjszaka megcsináltam, az bőven belefért volna egy délutános műszakba is, mert efektíve max. 1 órás meló volt..Tehát a létjogosultságát firtatom erősen ami bennünket illet.

Mondjuk ma már rájöttem, hogy mi a jó benne.A kutya se b@szogat, nincs rohangálás, semmi.1Xűen nyugi van.

Losi!Kevés volt az időm és véleményem szerint aki elsőre nem végez 100% munkát, vagy nem ellenőrzi le a saját munkáját oda többet nem megyek. Ennek ellenére jó hely....fotelből nézhetem a szerelést...Tominak való! :huh:

Én tuti a hajukra kentem volna.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.