Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Jáj Istenem micsoda élet van itt a topicban :D . Szinte hiányzik az otthoni nyüzsgés. Ahogy nekünk itt alakulnak a dolgok, kezd kétségessé válni a hazautunk is, de nem adom fel. :D

Pláne a zümmögés meg a méhek.......itt a tavasz. A Gepárdok és a warWOLF-ok is elemükben vannak :) ahogy látom. A többiekről nem is beszélve. Hiányzik már mindenki. Remélem ha lejutunk talira még megismertek :huh: .

Link to comment
Megosztás:

Gepárd.

A szombat még képlékeny mert csak pénteken válik biztossá hogy nem kell bemenni dolgozni szombaton :huh:

De remélem nem kell péntek este kereslek mindenképp.

Ja sikerült dönteni autó ügybe vagy még gondolkodtok.

Azért mert sérült volt még lehet jó.

Lásd a tiédet. És szerintem próbaút után már jobban el tudja dönteni melyik tetszik neki.

:)

Link to comment
Megosztás:

na akkor az okos szerelők megállapították, némi Tormásis segítséggel hogy az akku a rossz, zárlatos. tettek bele egy másik akksit

most jó, csak a lámpák pulzálnak...ma megállapították, hogy igen a generátor is rossz.

A klímát meg nem tudják ellenőrizni. Mondtam nekik talán kapcsolják be.

Mert az sem megy. Azt kérik, hogy legalább az anyagköltséget fizessem ki. én viszont ezt nem. Én klímás autót vettem ez pedig így klíma nélkülit

azaz olcsóbb. Egy használt autónak lehetnek hibái mint, fékbetét kopás, olajcsere, összes szűrő, vezérlés, de már azt is mondták, hogy kifogyasztottam belőle az üzemanyagot és ezért megsült az adagoló elektronikája ami lassú halálhoz vezet és az adagoló tönkremegy. Kár, hogy egy autó nem mehet tönkre ettől, ugyanis ez üzemszerűen előfordulhat.

Azt is mondták, hogy ez le van írva a könyvében, erre mondtam igen lehet de csak olaszul :huh:

jönnek a buta kifogások a hangfelemelések...holnap a veszekedések. jajdejócégisez

Link to comment
Megosztás:

Gepárd.

Majd kiderül, max megyünk az enyémmel. De lehet, hogy így is azzal megyek.

Fater pedig még gondolkodik, közbejött a lakásszigetelés nála. Pár napon belül kiderül, hogy megnyeri-e a ház a pályázatot, és mennyit kell akkor fizetniük.

Ha így lesz akkor egy kicsit csúszik a kocsi cseréje.

jönnek a buta kifogások a hangfelemelések...holnap a veszekedések. jajdejócégisez

Csak úgy félvállról említsd meg a DAS-t nekik, esetleg fogyasztóvédelem, stb...

Link to comment
Megosztás:

Csak úgy félvállról említsd meg a DAS-t nekik, esetleg fogyasztóvédelem, stb...

jah meg azt, hogy mi a baj? nincs pénz? ekkora cég és nincs egy 100-as megcsinálni egy autót, és lenyelni egy békát a kapcsolatért?

ha nincs pénze, mióta tart ez az állapot? nem kellene ezen változtatni? :huh: és akkor ide most csak szépeket írhatnék...

Link to comment
Megosztás:

Na látom azért a lányok is idetalálnak szép lassan.

Melinda te megint merre vagy, Anglia?

JAja. MEgint idekerültem :D . Száműzött lettem a sok marha közé erre a szigetre(jólvan nem mindenki marha) . muszáj, mert jó lenne egy szép kis FARM-ot venni. Hátha opeles bulit tudnánk egyszer tartani nálunk.. Direkt lesz driftpálya meg minden :) . NAmeg MONA mocifelújítása sincs ingyen. Sőt a kis recaro-üléshez, amit kinéztünk, kellene egy gyerkőc is lassan, nade az is pénzbe van. Hajni szerint: pelenka, kamaszkor......drága dolgok. 5 hete innen írogatok. Láttam már szép opeleket , de mantát még nem. MAjd fényképezek ha lesz mit :huh: . De hammer limuzin az van , MAN in BLACK felirattal. Elhatároztuk,hogy kibéreljük egy bulira!!!Londonban meg BARBIE limót láttunk :D .

Link to comment
Megosztás:

jah meg azt, hogy mi a baj? nincs pénz? ekkora cég és nincs egy 100-as megcsinálni egy autót, és lenyelni egy békát a kapcsolatért?

A jelek szerint nem vagy fontos kapcsolat.Sztem célszerű lenne tovább menni, és tényleg megemlíteni neki a fogyasztóvédelmet.Vagy járhatsz tovább ezzel a foss@l. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Beállították, most meg 1 óra állásban megy egyenesen Röviden tényleg jó hely, de sajna itt sem végeztek 100%-os munkát. Biztos bennem van a baj, túl igényes vagyok. :huh:

Már akkor vissza kellett volna vinned, mikor észrevetted, hogy xarul áll továbbra is a kormány.

Szal tessék csak visszavinni, és csinálják meg normálisan. :)

:D

Link to comment
Megosztás:

A héten, FÉNYENJÁRÓ!!!!

Ez mit jelent ? :huh:

Éjszakás műszakot sikerült bevállalnom, aztán nappal alszom, és az esti szürkületben megyek csak ki az utcára.Ma pl. 13:30-kor ébredtem, és elég rosszarcom volt kb. még 2 órán keresztül.Aztán utána kezdett tisztulni a kép.Kicsit úgy éreztem magam, mint Wesley Snypes a Penge c. filmben! :)

52172_1.jpg

Link to comment
Megosztás:

Éjszakás műszakot sikerült bevállalnom, aztán nappal alszom, és az esti szürkületben megyek csak ki az utcára.Ma pl. 13:30-kor ébredtem, és elég rosszarcom volt kb. még 2 órán keresztül.Aztán utána kezdett tisztulni a kép.Kicsit úgy éreztem magam, mint Wesley Snypes a Penge c. filmben! :D

Én szerettem úgy melózni,lakótársak már féltek tőlem,mint a batmantől! :huh:

Abból a szempontból jó volt,hogy tudtam közlekedni budán és soha nem bosszantott a sok balf@sz ember! :)

Link to comment
Megosztás:

Áhhhhhhh....

Az hittem jön valami új autó :)

Ezt kell életben tartani egy darabig.........sajnos.De a célnak megfelel.(mindigezzelvígasztalommagam) :D

Én szerettem úgy melózni,lakótársak már féltek tőlem,mint a batmantől! :huh:

Én pedig szeretek éjszaka az ágyamban aludni, mint minden normális ember..... :D

Link to comment
Megosztás:

jó vicc volt, mi? legalább nem alszol el :lol:

Kisit leakadtam a gyorsulós dolgon. :) :D :D

Amúgy már átálltam éjszakai üzemmódba, szal elalvás nem lesz.Majd reggel, ha haza értem.De így viszont sajnos bukni fogom a lacházi mókázás elejét, az tuti.Ha csak nem 11 felé felébredek......esetleg.Mondjuk célszerű lesz, ha nem akarok magammal kitseszni a kövi 7n. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.