Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szeretjük ha van olyan hölgy a közelben aki vevő a hülyeségeinkre.

Most ők is megtaláltak, és itt ragadtak. Ez neked köszönhető.

Ezzel nem arra célzok, hogy te vagy a baj forrása sokkal inkább arra, hogy jelenléteddel felpezsdítetted a topicot, ami nagyon jó dolog.

Link to comment
Megosztás:

Szeretjük ha van olyan hölgy a közelben aki vevő a hülyeségeinkre.

Most ők is megtaláltak, és itt ragadtak. Ez neked köszönhető.

Ezzel nem arra célzok, hogy te vagy a baj forrása sokkal inkább arra, hogy jelenléteddel felpezsdítetted a topicot, ami nagyon jó dolog.

Látom és tudom,hogy azóta van élet a fórumon. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tudom most Off leszek mert nem a méhecskék nemi életéről írok.... :D :)

Ma voltam Kecskeméten futóműbeállításon, 15 perc alatt végeztek vele, különösen ügyeltek a kormánygömbfejek egyenes állására. Mondtam nekik, hogy a kormányon is kell állítani, mert 11 óra állásban megy egyenesen az autó. Beállították, most meg 1 óra állásban megy egyenesen, nem vittem vissza majd itthon leszedem a kormányt és beállítom. Röviden tényleg jó hely, de sajna itt sem végeztek 100%-os munkát. Biztos bennem van a baj, túl igényes vagyok. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Tudom most Off leszek mert nem a méhecskék nemi életéről írok.... :D :)

Ma voltam Kecskeméten futóműbeállításon, 15 perc alatt végeztek vele, különösen ügyeltek a kormánygömbfejek egyenes állására. Mondtam nekik, hogy a kormányon is kell állítani, mert 11 óra állásban megy egyenesen az autó. Beállították, most meg 1 óra állásban megy egyenesen, nem vittem vissza majd itthon leszedem a kormányt és beállítom. Röviden tényleg jó hely, de sajna itt sem végeztek 100%-os munkát. Biztos bennem van a baj, túl igényes vagyok. :huh:

Szia Udi nem benned van a hiba.

Tudod semmi sem tökéletes.

:D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.