Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

követlek benneteket, én is szuzukiztam pár napig, most nagyon várom vissza az astrat amihez még hozzá sem fogtak és múlt hét szerda óta nem megy...

Milyen gyors a szerviz :D

HIC cartárs VAN-ja..? :huh:

Mit fogunk ezért a pár hozzászólásért kapni a tisztelt cartársaktól :) Mondjuk inkább pár élcesebb komment, mint egy rakás hibakód :D

:bólogatós smile: :D

Ezt figy Losi! :D

Corsa B szélvédő

Nézd a hirdető nevét!!!

Esetleg felhívhatnád.....pl...... :lol:

Link to comment
Megosztás:

nem vettem magamra, azért van ott a :huh: smiley :)

azt gondoltam hogy nem rám haragszol, de nem értettem kivel van problémád...

A 80-as évek után gyártott opelek már a marketingesek és más pénzzel,reklámmal foglalkozók nyomására nem azt az örökkévalóságnak szánt minőséget képviselik,mint régen.

Jó tudom,fogyasztói társadalom,de sokszor a reklámokban nyomott 35Ekm szervízintervallum miatt degradálódik le egy márka autóinak hírneve.

Nem téged bántalak ezzel,csak ez a szemlélet nem tetszik és ez nem csak a német márkáknál figyelhető meg.

Nem azt mondom,hogy gyártsanak soha el nem romló autókat,csak néhol már annyira kilóg a lólába,hogy az pofátlanság.

Link to comment
Megosztás:

Állj a sarkadra bakker.HIC-é legalább nem bóvli. :D

Én sem értem mit tökölsz.

Valaki átakar baszni ember!!!Vedd már észre.

Tegnap este beszéltem Valaki mesterrel dezső ügyéről,hát a lóf4sz tartotta,hogy nem ugatunk össze a telóban. :huh:

Én csak kérdezni akartam mit merre állítottak az adagolón,erre nekem esett,hogy meggyanusítom valamit elb@sztak.Semmi ilyet nem mondtam,de ha mégis,akkor bekéne látni,hogy mindeki hibázhat.Pl olajleeersztő nem meghúzása,de ezt nem akartam az orra alá dörgölni.

Szal jobb ha nem találkozom vele mostanság,mert abból ugatás lesz.

Másrészt azért ne szóljon már,hogy ritkán megyünk mostanában felé.Örüljön,hogy nem csesztetem minden apró gonddal.

Bögyömben van a csávó,kicsit sokat hisz magáról! :)

Link to comment
Megosztás:

Másrészt azért ne szóljon már,hogy ritkán megyünk mostanában felé.Örüljön,hogy nem csesztetem minden apró gonddal.

Bögyömben van a csávó,kicsit sokat hisz magáról! :huh:

Korábban volt már róla szó, hogy miért nem keressük annyira őket, még meghibásodás esetén sem....

Amúgy valszeg pénzszűke rlz van náluk ish.......gondolom. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.