Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

ez nem dugulás...

csúnyán úgy fest mintha ezt az autót eladásra meghekkelte volna valaki.

Az adagolóvezérlő egységben egy sárga átkötés jelzi a magyar találékonyságot és némi kókány lágyforrasztás.

a motorvezérlő egység csatlakozója sérült ami megint arra enged következtetni, hogy nem szakszerűen kezelték...namostmilesz?

Link to comment
Megosztás:

ez nem dugulás...

csúnyán úgy fest mintha ezt az autót eladásra meghekkelte volna valaki.

Az adagolóvezérlő egységben egy sárga átkötés jelzi a magyar találékonyságot és némi kókány lágyforrasztás.

a motorvezérlő egység csatlakozója sérült ami megint arra enged következtetni, hogy nem szakszerűen kezelték...namostmilesz?

Kérdés, hogy mit kötötek át a hová?Bazsi?Mit mondott rá?Kb.ra? :huh:

Link to comment
Megosztás:

ez nem dugulás...

csúnyán úgy fest mintha ezt az autót eladásra meghekkelte volna valaki.

Az adagolóvezérlő egységben egy sárga átkötés jelzi a magyar találékonyságot és némi kókány lágyforrasztás.

a motorvezérlő egység csatlakozója sérült ami megint arra enged következtetni, hogy nem szakszerűen kezelték...namostmilesz?

Nem tudom mit agyalsz ennyit,vissza kell vinni és a seggébe dugni a gépsast.

Link to comment
Megosztás:

ez nem dugulás...

csúnyán úgy fest mintha ezt az autót eladásra meghekkelte volna valaki.

Az adagolóvezérlő egységben egy sárga átkötés jelzi a magyar találékonyságot és némi kókány lágyforrasztás.

a motorvezérlő egység csatlakozója sérült ami megint arra enged következtetni, hogy nem szakszerűen kezelték...namostmilesz?

Sajnálom, hogy rosszul jártál! :) Ajánlottam neked rendszeresen karbantartott, kiváló állapotú autót: Paja gépét, az enyém is eladó volt.... :huh: ne értsd félre, nem bántani akartalak ezzel.. :D

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom, hogy rosszul jártál! :D Ajánlottam neked rendszeresen karbantartott, kiváló állapotú autót: Paja gépét, az enyém is eladó volt.... :) ne értsd félre, nem bántani akartalak ezzel.. :D

Nem az ő hibája,bele nem lát a gépbe,inkább mocskos szemét disznó az ilyen üzleti partner,aki így átb@sz. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom, hogy rosszul jártál! :) Ajánlottam neked rendszeresen karbantartott, kiváló állapotú autót: Paja gépét, az enyém is eladó volt.... :huh: ne értsd félre, nem bántani akartalak ezzel.. :D

nem értelek félre de azok után fizetni kell cégautóadót havi 15.000-et. És nem lehet visszaigényelni az áfát. Ennyi csak az ok.

Céges célra ma magyar rendszámmal nem lehet személyautót fenntartani.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.