Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Írjál nekik email-t! Vagy a Peugeothoz meg a FIAT-hoz hasonlóan nézz be egy Opelhez is. Csak van a környéken. :)

Szerintem az ilyen típusú mailek azonnal mennek az "iktatóba" :lol:

Anno én is próbálkoztam sok helyen amikor a diplomamunkám írtam, sok helyről el lettem hajtva... :blush:

Link to comment
Megosztás:

Van ismerősöm a mezőtúri Opel kereskedésben. Vonattal, busszal, autóval Szolnokról könnyen elérhető. Beszélek ott valakivel, még ma lesz válasz. :)

Ja, az én tollamba is lehet mondani! :D :blush:

Ui.: Kereskedelmi igazgató szabadságát tölti, de úgy látják, semmi akadálya. Csütörtökön kell érdeklődni. Ráér addig?

Ha jó így, akkor lehet kellene még pár plusz infó (bár most sem kérdeztek sokat). Pl. Szakdolgozat címe (nagyjából, gondolom a konzulens úgyis változat rajta), hova jársz, milyen szakon, pontos név, telefonszám, magasság, csípő, derék, mell méret :lol:

Pü-ben jöhet.

Link to comment
Megosztás:

írtam de a csaj visszaírt hogy már van 2 tanulója ez ügyben és nem tud vállalni. itt meg nem férek be az idejükbe, a szalon vezetője megtiltotta hogy ilyennel foglalkozzanak. rettentő sok dolguk lehet mikor felére esett vissza az autóvásárlás. ilyen hozzáállással fog még lentebb is.

nem ide írok először, csak már végső elkeseredésemben, próbálkoztam én már több helyen de protekció nélkül úgy látom ez se megy, mint sok minden

Hali mindenkinek

Nemtudom melyik kereskedést kérdezted de lehet hogy a miénket is meg kéne keresni legalább telefonon.

Igaz Kecskemét nincs közel de egy próbát megér.

Hátha segítenek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.