Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Szia Bazsi!

Felhívtam havert az 1.9TD úgyben,hát nem örült neki,de ez van.

75EKm után KO.

Szia Johhny.

Sajan ez van aki Fiat Dieset vesz annak számolnia kell ezzel a problémával is a többi baj mellett.

Látod igaza volt a németnek. Tudod minek a rövidítése németüla Fiat szó.

A pontos írását nem tudom németül de a lényeg lefordítva: hibás minden alkatrésze. :lol:

Ja a képeket megkaptad? :blush:

Ha igen hogy tetszett? :)

Ma lett kész az összeszerelése ujra működik mindene csak mostmár tiszta mint az uj.

Így néz ki ha szétszedek egy autót.

A tiédel csak játszuttunk Udival.

Link to comment
Megosztás:

Asszem 7végén meglesz a "szórakozásom".Kinyomócsapágyam beadta at unalmast.Szerencsére nemdrága dolog, és nem nehéz lebontani a váltót.

Mákom volt.Miután megtaláltam megboldogult Swiftem kezelési kézikönyvét (DGC-897), kiderült belőle, hogy az 1.0-1.3-as motorral szerelt verziók váltóolaj feltöltési normája 2.2-2.4L.Nos, az enyémben jó ha max. 1.1L olaj volt, mert a múltkori féltengelymahinálás után nem lett feltöltve olajjal.Szal nem csoda, hogy zajos volt a váltó.CSak a csörömpölés volt olyan természetű, hogy akár a kinyomócsapágyra is gyanakodhattam.

Úgyhogy öntöttem a váltóba olajat, és lőn csönd. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is mázlim van! :lol: Találtam olyan Spal klímaventit aminek a vastagsága közel fele a gyárinak és teljesítményben ugyanazt tudja. Természetes árban is kb. feléből kijön. :) Keresés közben meglepően sok Honda Civic tuning cuccot találtam nagyon olcsó áron, pl: rozsdamentes, ploírozott 4-2-1 leömlő csavarokkal, tömítéssel 28 eFt. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Átmentünk tegnap félegyházára IHM koncertre.

Gondoltam egy kis klub buli lesz,jó vidéki hangulatban.

Hát emberek szégyeltem,hogy kecskeméti vagyok.Félegyházán olyan helyet hoztak létre,ami egy igazi klub,nagyon jó koncertekkel,jó árakkal,jó arcokkal,mindeki mindenkinek haver.Kérdezték honnan vagyunk,mondtam,hogy a szomszéd városból,el voltak hülve,hogy onnan képesek voltunk átjönni. :)

Hiába,ott nincs maffia,aki helypénzt szedne az egész miatt,így megéri csinálni.

Maga a koncert pedig iszonya jól sikerült.

Gyuszi barátom átesett a tűzkeresztségen,picit behányt a hondába,de a két rutinos róka megoldotta.Soha nem gondoltam volna,hogy hajnal 2kör az ötös felüljáróján fogok sétáltatni valakit,hogy józanodjon. :D De a legdurvább az volt,amikor otthon leadtam a srácot. :D Anyuka kicsi fia talaj részeg volt és csupa csóré. :blush: A kis szent bárány fekete bárány lett. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.