Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskemét és környéke -CHAT


redline

Recommended Posts

Biztos rossz volt a hangkürt...... :blush:

Átírási költségek 2009.....elvileg....

Átírás költségei használt autó vásárlása esetén:

Vagyonszerzési illeték

(1890 ccm alatt)

18 Ft / ccm

Vagyonszerzési illeték

(1890 ccm felett)

24 Ft / ccm

Forgalmi engedély + törzskönyv

12 000 Ft

Eredetvizsga min. 17000ft

Matrica (régi forgalmi eng. esetén)

450 Ft

Tehát pl. egy 1998ccm-es autó átírása 78e.ft.S, ebben még nincs benne a kötelező megkötése, amiről ugye rögtön min. 3 hónapot szintén kihúznak a zsebedből......

Szal egy 300e.ft-os, nagyccm-es autó megvásárlásához legalább 500e.ft kell.Abba még belefér a vezérlés+olajcsere ill. néhány apróság ish..

Link to comment
Megosztás:

Március 21.....remélem elkészül az Astra...hamarosan megy karosszériáshoz, áprilisban jön a műszaki vizsga, első lengéscsillapítók, fékek cserések benne. Klíma beszerelés sajna megint tovább húzódik. Szívesen kipróbálnám, hogy mennyi eltérés van egy C14SE F13CR és WR váltó között, etanol és benya között stb. :blush:

Link to comment
Megosztás:

Asszem 7végén meglesz a "szórakozásom".Kinyomócsapágyam beadta at unalmast.Szerencsére nemdrága dolog, és nem nehéz lebontani a váltót.Kérdeztem Garaci Gabit is, de picit sokallom szerelési díjnak a 10e.ft-ot mert tudom, hogy max. 2 óra alatt beszélgetéssel együtt meglenne a dolog.Ne értsetek félre, nem sajnálom tőlük, nyilván van aki nem ért hozzá, és boldogan rászánja ezt a pénzt.

Én inkább megküzdök vele.

Johnny is bejelentkezett a projektre.

Hátígyhát. :blush:

Ebként közben megjött a hátsó stabilizátor is.A dolog pikantériája, hogy az én gépemen nincs meg a felfogatási pont, ergo kreálni kell majd 1t.Én nem akarok nagyon heggesztgetni, valszeg v.mi csavaros/kihézagolós (Corsás :lol: ) megoldással fogom feltenni.

Gyárilag így néz ki:

kanyars.jpg

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.